9 подарунків, які можуть посилати вам душі близьких, яких вже немає з нами

Може близька людина надсилати дари з того світу? Можливо, ви знаходили щось, що нагадувало вам про тих людей, і це було більше, ніж збіг.

Є багато каналів зв'язку між нашим світом і потойбічним вимірюванням. Іноді душі померлих користуються ними, щоб повідомити нам щось важливе.

Ось яку форму зазвичай приймають ці сигнали:

1. Слова.

Графіті, вивіски, дорожні знаки і реклама можуть несподівано «заговорити» з вами. Побачивши якесь слово (або слова), ви одразу згадуєте спочилу людину.

Такі знаки подаються душами померлих, щоб направити вас на потрібний шлях. Близька людина піклується про вас і хоче вам допомогти. Якщо це дорожній покажчик — слідуйте йому і подивіться, куди він приведе вас, якщо це магазин — увійдіть.

2. Музика.

Якщо десь раптом починає грати пісня, яка нагадує вам про померлу людину, це неспроста. Музика часто викликає у нас асоціації з місцем і часом.

Таким чином близька людина посилає вам нагадування про себе.

3. Сни.

Наснитися може все що завгодно, але якщо уві сні ви зустрічаєте померлу людину, можете не сумніватися: це вона так влаштувала. Постарайтеся розтлумачити сновидіння і знайти в ньому вказівки на те, як вам варто поступити далі.

4. Пір'я.

Пір'я всіляких кольорів — поширений подарунок з того світу. Крила птахів набагато ближче до неба, ніж ми, тому померлі використовують їх як посланців.

Якщо на вашому шляху трапилась перо, піднявши погляд до неба, подумайте про близьку людину і скажіть його ім'я вголос (якщо не соромитеся). Адже таким чином він нагадує вам, що не забув про вас і захищає вас.

5. Метелики, бджоли і пташки.

Прекрасні крилаті творіння природи не просто радують око, але і приносять послання з того світу. Так само, як ангели — посланці Бога, дрібні крилаті створіння — вісники померлих.

Побачивши їх, згадайте про померлу людину. Це дозволить встановити з ним психічний зв'язок і отримати послання. Щоб розшифрувати сенс послання, проаналізуйте свої думки і емоції в цей момент.

6. Черепашки.

Якщо ви бачите черепашку в нетиповому місці (тобто далеко від моря), це знак, що хтось хоче зв'язатися з вами з того світу. А якщо мушлі лежать на вашому шляху, це точно дар померлого, який варто підібрати і зберегти.

7. Кола на фотознімках, які світяться

Пил на об'єктиві або послання з того світу? Перевірте камеру: якщо вона чиста, то це сигнал від близької людини, що вона поруч і оберігає вас.

8. Монетки.

Вираз «гроші з неба звалилися» походить з віри в те, що знайдена монета — це послання від померлої людини. Медіуми стверджують: монети — знак того, що дух близької людини цінує, любить і оберігає вас.

9. Числа.

Якщо ви бачите, що повторюються цифри або вам весь час трапляються числа, пов'язані з померлою людиною (день народження, улюблене число, важлива дата в житті), значить, він шле вам сигнал. Значення сигналу залежить від конкретного числа.

А ви вірите в контакти з потойбічним світом?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *