Американські вчені з’ясували коли у чоловіків закінчується дитинство

Недавнє дослідження, проведене Nickelodeon UK, визначило, що зрілість у чоловіків настає після 40 років. Дослідники прийшли до такого висновку після опитування, в якому вісім з десяти жінок вважали, що чоловікам бракує зрілості в будь-якому віці, інформує Ukr.Media.

Фахівці зробили висновок, що по-справжньому дорослими чоловіки стають лише до 43 років, а жінки повністю дорослішають в 32 роки. Вчені відзначили, що цей факт прекрасно пояснює нестійкість сімейних відносин і велику кількість розлучень.

Остаточна психологічна зрілість жінки настає вже тоді, коли вона змушена піклуватися про дітей. У свою чергу, чоловіки залишаються «великими дітьми» набагато довше. Вчені наводять як приклад пристрасть багатьох представників сильної статі до комп'ютерних ігор, нових автомобілів тощо.

Експерти провели опитування, в ході якого більшість респондентів зізналися в тому, що чоловіча інфантильність зберігається до 40 років, а часто навіть довше. Виявилося, що середній вік повного дорослішання чоловіка становить 43 роки.

Дорослістю фахівці вважають деякі соціальні навички, відсутність шкідливих звичок, неприємних для оточення, відсутність вульгарних жартів, вміння готувати хоча б найпростіші страви тощо.

Примітно, що опитані соціологами чоловіки повністю погодилися зі своєю незрілістю, а 20% зовсім відкрито назвали себе «великими дітьми». Однак близько 30% жінок заявили про те, що порвали відносини з інфантильними чоловіками, а 80% представниць прекрасної статі впевнені, що чоловіки залишаються дітьми на все життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *