“Це знак довголіття, здоров’я та мудрості”: Насправді раннє сиве волосся – це ознака хорошого здоров’я

Сиве волосся старить, так вважається. І багато хто переживає через появу сивини, особливо, якщо вона з'явилася рано. Це раннє старіння почалося, — так думають. Насправді раннє сиве волосся — ознака здоров'я та відмінного метаболізму, інформує Ukr.Media.

Колір волосся пов'язаний з секрецією меланінів, а для цієї секреції потрібні найголовніші та найцінніші антиоксиданти, які є в організмі, — глутатіони.

Ці антиоксиданти захищають від найнебезпечніших хвороб: від онкології, від хвороби Альцгеймера, від серцево-судинних хвороб. Від смертельно небезпечних хвороб захищають нас глутатіони.

З віком концентрація цих антиоксидантів знижується. І розумний організм не витрачає запас рятівних речовин на фарбування волосся. Волосся можна пофарбувати фарбою чи так залишити! А цінні речовини слід зберегти для захисту від хвороб.

Люди, у яких досить рано з'явилося сиве волосся, міцніші і витриваліші. І мають більше шансів на довге життя, — ось якого висновку дійшли вчені, обстеживши 5 тисяч людей віком від 30 до 60 років.

Сиве волосся викликало повагу. І сиве волосся старшого члена сім'ї, наприклад, дідусі, носили молодші, як оберіг. Дожити до сивого волосся в колишні часи вдавалося небагатьом.

Якщо дожив — значить маєш міцне здоров'я та відмінний імунітет. І генетично передав це своїм нащадкам. Сиве волосся нагадувало про це. Мій дідусь прожив довго! І я проживу!

Перше сиве волосся було знаком у багатьох народів. З появою першого сивого волосся людина починає сама відповідати за свої вчинки. Тепер вона відпрацьовує свою особисту карму, їй нема кого звинувачувати у своїх помилках: батьківські програми перестали впливати на долю. Ти сам приймаєш рішення і сам чиниш дії.

Батьківське прокляття також перестає впливати негативно. Під прокляттям розуміли погані установки, успадковані від предків та злі побажання матері чи батька. Але й відповідальність теж тепер несеш одноосібно!

Сиве пасмо, яке виділяється серед "звичайного" волосся і може з'явитися рано, вважалося ознакою сильного Ангела-Хранителя. Ангел опікується такою людиною і дає їй мудрість у рішеннях.

У важкі часи сивина у когось у сім'ї була знаком захисту та сили. Якщо в сім'ї є сивий чоловік, він допоможе вижити іншим. Родичі під захистом.

Можливо, так вселяли повагу до людей похилого віку. Щоб їх берегли та поважали під час лих.

Поради теж слід питати в людини з сивиною. Це символ мудрості.

Чи фарбувати волосся — вирішувати, звичайно вам. Але зараз сиве волосся почали фарбувати рідше, сивину почали цінувати, поважати. Людство потребує мудрості та розважливості, які символізує сивина.

У нову епоху сивина буде важливим символом порятунку та встановлення правильного порядку речей.

Бачити уві сні сиве волосся — теж добре. Це знак мудрості та правильного рішення, яке ви зможете прийняти. І символ високого стану, який ви зможете отримати. Трохи більше розсудливості та терпіння, і ви переможете у боротьбі!

Так що сивина — позитивна і благотворна ознака у всіх сенсах. Це знак довголіття, здоров'я та мудрості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *