“Чоловіки часто не звертають на них уваги”: Стадії кінця відносин, коли жінки йдуть назавжди

Жінка не йде без причини. Є три стадії руйнування стосунків, але чоловік часто не звертає на них уваги. Точно так само, як ігнорують ознаки хвороби чи обмороження, їх також можна не помітити, інформує Ukr.Media.

А потім чоловік здивований і спустошений: його залишають! Його більше не люблять і не хочуть бути з ним. Яка зрада, яка підступність! Але цей руйнівний холод у стосунках він створив сам.

Спочатку жінка у холодних стосунках усіма силами подає сигнал лиха. Вона гине без уваги і ніжності. Всіма доступними засобами подає сигнал лиха: істериками, хворобами, навіть іноді алкоголем. Скандалами, вимогою купити щось. А чоловік не розуміє, що відбувається. І також свариться, звинувачує, неохоче відкриває гаманець…

Другий сигнал, останній «SOS» — жінка заводить знайомства і шукає привід піти в гості або кудись ще. З кимось переписується, годинами розмовляє по телефону… І скандали вже не припиняються. Це агонія любові. Але чоловік не розуміє змісту сигналів.

А потім скандалів більше немає. І настає повне відчуження та байдужість. Тепер жінка сама уникає дотиків і близькості, вона холодна як Снігова Королева. Її серце замерзло. І почуття загинули.

І тепер є два варіанти: так і жити в холоді до кінця життя, разом вирішуючи побутові питання. Або розійтися. Бо возз'єднання на цій стадії вже не буде. Це остання стадія обмороження.

Всього-то й треба іноді: трохи більше уваги, ніжності, ласки. Обіймів та поцілунків, маленьких подарунків, квітів, доброго погляду. Накрити ковдрою вночі або запитати: «що ти хочеш?». Або назвати: «моя мила дівчинка». Або сказати: «я тебе люблю!».

Яка дрібниця, правда? Але жінкам не так уже й багато треба насправді. Чи справді таку дрібницю неможливо дати своїй жінці? Це не вона вимоглива та схильна до ласки. Це ви неймовірно скупі, — так хочеться сказати холодним людям. Які так запекло звинувачують жінку за те, що вона пішла…

Але зазвичай говорити це вже пізно. Тому що жінки не повертаються, якщо пішли по-справжньому…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *