Чому йдуть чоловіки? 6 причин, на які жінки не хочуть звертати уваги

Чоловік може піти зі стосунків з очевидних причин і не дуже, тобто проблеми в стосунках були, але жінка свідомо чи несвідомо їх ігнорувала, інформує Ukr.Media.

Ніхто не зможе увести зі стосунків чи сім'ї чоловіка, якому подобається повертатися додому.

…Жінки, ви дуже помиляєтеся, якщо і справді свято вірите в те, що чоловіки, йдучи від вас, біжать до тих витончених і гордих жінок, від яких пахне новизною, які жіночніші, красивіші і сексуальніші за вас!

Ні! Це не так! Сексуальність і краса тут ні до чого! Журавель у небі гарний і, звичайно, здалеку їм можна милуватися вічністю, але просто так ніхто з чоловіків не проміняє свою улюблену синицю на журавля.

Перша причина, через яку чоловіки уникають своїх жінок, — це зневага!

Що таке зневага, гадаю, всі знають. Жоден нормальний чоловік не стане прирікати себе на довічне ув'язнення поряд з тією жінкою, яка їм нехтує. Яка дозволяє собі ставитись неповажно до нього, думаючи, що він все стерпить, усе переживе, і що взагалі йому не прикро від цього. Просто — людина вона така!

Ну ні, дорогі жінки, які роблять зі своїх чоловіків домашніх псів. Рано чи пізно вам скажуть — прощайте! Бійтеся того, хто у своєму терпінні мовчазний…

Чоловік — це лідер, це здобувач, це двонога подоба лева, як можна робити з царя пса?

Друга причина, через яку чоловіки залишають своїх жінок — вторгнення в їхній особистий простір! І ця причина є дуже важливою

Дорогі жінки, які егоїстично думають, що якщо чоловік з вами живе, снідає, кохається і глибоко на вас одружений, то він не повинен мати свого особистого простору, вільного часу і, взагалі, кожен його крок повинен бути контрольований вами. Від вас будуть тікати ваші чоловіки куди завгодно, хоч на край світу, навіть у повну і глибоку самотність, аби вільно зітхнути!

Не перекривайте кисень своїм чоловікам. Нехай ви перебуваєте в серйозних тривалих стосунках зі своїм обраним, у шлюбі або навіть обзавелися дітьми, у жодному разі не надягайте на нього кайданки, бо це кінець!

У кожного чоловіка завжди має бути особистий час, свій затишний куточок тиші та спокою, в якому вас не повинно бути, свій особистий простір, (особистий, розумієте?) за межу якого ви не повинні ніколи переступати!

Розумію ваше бажання, жінки, споріднитися тілами та душами, але така близькість усе псує.

Дозволяйте своїм чоловікам почуватися вільним поряд із вами і вони будуть щасливі поряд із вами.

Третя причина, через яку лев залишає свій прайд — відсутність подяки! Здавалося б, справжня дрібниця. Але це справді важливо.

Вони вас одягають, годують, дарують прикраси, квіти, посмішку, а ви забуваєте дякувати їм! Ні, за квіти та прикраси не забуваєте, але за все інше, яке, нібито, чоловік повинен робити апріорі, воно вами сприймається як належне. Дякуйте за все та завжди!

Дякуйте навіть за те, що, здавалося, не варте подяки. Говоріть спасибі і будуть хотіти робити заради вас більше…

Четверта причина — це жіноча недоглянутість та занедбаність

Чомусь деякі жінки вважають, що якщо чоловік з ними кілька років прокидається в одному ліжку, то це прирівнює його до того, заради якого більше доглядати за собою немає сенсу. Що це за нісенітниця, жінки?

Якщо ви хочете прожити з чоловіком все життя, то щодня доглядайте своє обличчя та тіло, користуйтеся парфумом, і щоразу, з нагоди і без неї, намагайтеся виглядати перед вашим чоловіком так, щоб він не хотів дивитися на всі боки.

«Нехай дивиться» — спокійно скаже розслаблена жінка, якій ліньки виглядатиме для свого чоловіка найкрасивішою.

А він і подивиться.

Знаєте, жінки, особливо неприємний той момент, що виходячи на вулицю, ви виглядаєте, як богині, а вдома, як…

П'ята причина — це нелюбов. Найстрашніша і найпростіша, мабуть, причина. Він вас не любить. Він не ваш. Ви не його.

І тут просто відпустіть. Кожен має право на помилку і, хоч би як гірко це звучало, — кожен може виявитися чиєюсь помилкою.

Нелюбов — це навіть не причина, а вирок.

Якщо ваш чоловік вас не любить і ніколи не любив, якщо він із вами «насильно милий», тоді закрийте зараз цей текст, він написаний не для вас!

Шоста причина догляду чоловіків — це погане самопочуття поряд з жінкою!

Якщо жінка завжди ходить без настрою, завжди чимось незадоволена і будь-яке свято поруч із нею перетворюється на горе, то чоловік спочатку не поспішає повертатися додому, а потім покидає цю жінку.

Жінка — це «Свято, яке завжди з тобою». Жінка — це радість, це енергія, це чоловіча сила.

Жінка — це єдина на світі людина, до якої завжди має хотітися повернутися додому, щоб випити з нею келих шампанського за успіх та склянку коньяку за фіаско.

У світі і так важко. Не хотілося б, щоб ще й жінка рідна забирала всі життєві сили.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *