Ці 14 способів допоможуть перевірити, чи дійсно ви потрібні своєму коханому

Закоханість — дуже приємний і солодкий період. Ви у захваті одне від одного, можете годинами базікати, цілуватися і обійматися, а у животі метелики танцюють вальс. Погано це чи добре, але цей перший етап відносин недовготривалий, інформує Ukr.Media.

І коли "цукерково-букетний період" добігає кінця, і голова стає ясною, закоханість або переростає у кохання, або минає. У цей момент вас може почати мучити питання — чи потрібні ви своєму чоловікові або йому з вами просто зручно?

Геть сумніви! Пропонуємо поглянути на знаки, які говорять про те, що він серйозно ставиться до ваших відносин.

Він дарує вам подарунки "зі змістом"

Одразу варто підкреслити, що не усі люди полюбляють обирати подарунки і вміють це робити. Влучні подарунки — простий спосіб, за допомогою якого можна зрозуміти, чи потрібні ви хлопцеві.

Можливо, вони не дуже дорогі, але є саме тим, чого ви потребуєте, хочете або тим, чим ви цікавитеся. Якщо це букет квітів, то саме ваших улюблених, а якщо парфум — то саме той, про який ви одного разу говорили, що у нього просто неймовірний аромат.

З цим все досить просто — коли людина є важливою для нас, то подарунок стає не зобов'язанням, а ще одним способом висловити їй наше кохання і увагу.

Хлопець допомагає вам з побутовими справами

Можливо, він і не такий любитель прибирання, як відомий герой з реклами, але йому нескладно допомогти вам з чимось — наприклад, з тими дрібницями, які вас дратують. Це може бути необхідність винести сміття або обмести вашу машину від снігу — якщо коханий нерідко грає для вас роль доброго чарівника-помічника, то це дуже гарний знак.

Він цікавиться тим, що вам подобається

Цілком можливо, що він не дуже палкий шанувальник танців, але якщо ви не пропускаєте жодного випуску танцювального телешоу, то не виключено, що він не лише точно знає, за кого ви "вболіваєте", але й вже може відрізнити різні види танців.

Вас познайомили з його рідними та друзями

Щоб зрозуміти, чи потрібні ви хлопцеві, варто подумати про те, чи познайомив він вас зі своїми найближчими людьми. Можливо, ви поки не зустрічалися з його батьками і не спілкуєтеся з його друзями.

Однак якщо вони знають про вас, і ваше знайомство має відбутися найближчим часом, то, схоже, коханий ставиться до ваших відносин серйозно.

Він (майже) завжди уважно вас слухає

Ваш хлопець запам'ятовує історії, про які ви розповідаєте, причому досить докладно? А, можливо, завжди цікавиться розвитком подій стосовно ситуації, про яку ви одного разу побіжно згадали? Отже, це свідчить про те, що для нього є важливим те, про що ви думаєте, і що відбувається у вашому житті.

Дає зрозуміти, що думає про вас

"Сумую за тобою", "Зараз йде реклама фільму, який ми дивилися разом, і я подумав про те, що ми подивимося наступного разу" або "На вулиці холодно, сподіваюся, ти тепло одяглася". Подібні повідомлення є не лише милими, але й дуже красномовними: він думає про вас у найрізноманітніші моменти, а це означає, що він цінує вас.

Швидко відповідає на ваші повідомлення (коли може)

Тут важливо зробити уточнення: не завжди у хлопця є можливість миттєво вам відповісти. Наприклад, коли він на роботі, за кермом або у гостях у батьків, повідомлення від нього прийде не настільки вже й швидко. Однак коли ви знаєте, що він вдома і відпочиває, то чекати на повідомлення від нього довго не доводиться. Причина є досить простою: йому подобається з вами спілкуватися, і він завжди знайде на це час.

На нього можна покластися

У всіх нас часом трапляються неприємності і проблеми. У машини спустило колесо, потрібно терміново відвезти кота до ветеринара на кастрацію, або на кухні прорвало трубу. Навіть якщо ваш хлопець і не є "майстром на усі руки", ви все одно знаєте, що можете звернутися до нього у важкий момент, і він спробує вам допомогти.

Крім того, якщо він щось пообіцяв, то обов'язково зробить це, і ви можете бути у ньому впевненими. У такій ситуації навіть трохи дивно, якщо ви ставите собі питання "Чи потрібна я чоловікові"?

Він підтримує ваші мрії і прагнення

Це не означає, що він готовий одразу ж продати усе і переїхати до Іспанії, якщо вам раптом захотілося стати матадором і брати участь у кориді, але в цілому коханий готовий вас підтримати.

Це може бути звільнення з роботи, повернення до університету або відкриття бізнесу — якщо ви збираєтеся зробити якийсь важливий крок, то чоловік, якому ви потрібні, буде на вашому боці і зміцнить вашу впевненість у своїх силах.

Ловите його на тому, що він дивиться на вас і посміхається

Як перевірити, чи потрібні ви хлопцю? Ось найбільш елементарний і вірний спосіб — придивися до того, як він поводиться поруч з вами. Він розслаблений і задоволений? Крадькома дивиться на вас і посміхається? Схоже, тут усе є зрозумілим — між вами кохання.

Він готовий йти на компроміси

Одна з головних ознак здорових і щасливих відносин — вміння домовлятися і поступатися одне одному. Компроміси полюбляють не усі, однак вони часто необхідні, коли двоє хочуть різних речей і повинні обрати щось одне.

Коли ви завжди робите те, що хоче він, це може говорити про те, що ви зустрічаєтеся з чоловіком-нарцисом. Але й коли усе лише для вас — це теж нечесно. Можливо, сьогодні у вас марафон фільмів про "Термінатора" (ви впораєтеся), але наступного разу ви подивитеся "Щоденники принцеси". Або відмовитеся від цих варіантів і витратите час, щоб знайти картину, яку обидва однаково хочете побачити.

І так у всьому — від вибору їжі до того, куди ви підете у вихідні.

Коли люди небайдужі одне одному, вони завжди зможуть домовитися.

Коли помиляється, він вибачається

Те, що ви йому потрібні, зовсім не означає, що чоловік різко перетвориться на ідеального. Усі ми є звичайними людьми, які мають право на помилку. Однак якщо ви йому небайдужі, то, зробивши вам боляче, він знайде у собі сили вибачитися і спробує загладити перед вами провину.

А якщо він пообіцяє, що подібне не повториться знову, то ви будете знати, що хлопець має намір стримати своє слово.

Будує плани разом з вами

Тут йдеться не про побачення у найближчі вихідні, а, швидше, про трохи більш віддалене майбутнє. Ви про нього говорите? Можливо, ви плануєте відпустку або хочете через кілька років переїхати до іншого міста. Або, наприклад, завести кошеня.

Ключовим словом, на яке варто звернути увагу під час подібних розмов — разом. Тому що якщо ви не потрібні хлопцю, то, найімовірніше, він не бачить вашого спільного майбутнього і не захоче планувати нічого такого, що вивело б ваші відносини на новий рівень.

Кохає вас такою, якою ви є

Коли чоловік не просто закоханий, а по-справжньому когось кохає, то він приймає дівчину такою, яка вона є, з усіма її плюсами і мінусами. Йдеться, звичайно, не про ті недоліки, які можуть загрожувати вашому життю і здоров'ю (наприклад, залежність від алкоголю), а, швидше, про якісь особливості зовнішності або поведінки.

Можливо, він обожнює родимку, якої ви соромитеся. Або у захваті від того, як ви співаєте (хоча ви знаєте, що робите це неправильно). Від людини, яка вас кохає, ви не будете чути фрази про те, що вам потрібно терміново змінити зачіску або скинути кілька кілограмів. Для свого чоловіка ви завжди є красунею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *