Ці 3 способи допоможуть вам прив’язати до себе жінку

Якщо ви хочете дізнатися, як закохати в себе жінку і що треба зробити, щоб вона могла відчувати себе здатною зв'язатися з вами на значущому рівні, тоді матеріал з даної статті вам повинен підійти. У цьому пості йтиметься про кілька важливих речах, які потрібно знати про основні людські потреби, які трохи глибше, ніж типові поради про знайомства, які ви легко можете знайти в різних джерелах, інформує Ukr.Media.

В 1958 році американський психолог доктор Вільям Шутц (William Schutz) представив громадськості теорію, яку він назвав «Фундаментальна орієнтація міжособистісних відносин».

В цій своїй роботі він визначив три основні потреби, які більшість людей поділяють c точки зору своїх взаємин з іншими:

1. Потреба включеності.

2. Потреба контролю.

3. Потреба любові.

Всі ці три фундаментальні потреби випливають з важливості того, що чоловіки і жінки, природно, схильні відчувати себе значущими, компетентними і симпатичними у наших взаємодіях і відносинах з іншими. Ми всі хочемо бути важливими, необхідними і включеними, так само як всі ми боїмося бути проігнорованими, приниженими і відкинутими.

Ґрунтуючись на теорії Шутца, ось як можна змусити жінку закохатися в вас і відчувати себе глибоко прив'язаним згідно її трьом основним потребам.

Задовольніть її потребу у включеності

Коли ви ділитеся з нею своїм життям і обставинами, ви наближаєте її до себе, змушуючи відчувати себе включеною. Чим більше ви розповідаєте про себе, тим більше вона відчуває себе зв'язаною з тим, хто ви є.

Коли ви відкриваєте їй свої щоденні здобутки і проблеми, ви змушуєте її відчувати, що вона є частиною того, що відбувається у вашому житті. В результаті ви створюєте з нею більш глибокий зв'язок – а це саме те, що багато чоловіків несвідомо намагаються уникнути, не повідомляючи про речі, які для них важливі.

Якщо ви віддаєте перевагу просто слухати її, не розповідаючи багато про себе, ви можете задовольнити її потребу в увазі, але в кінці кінців вона відчує себе так, як ніби дає вам все, а ви не даєте їй нічого. Вона може навіть несвідомо відчувати себе приниженою, якщо вірить, що ви не вважаєте її досить гарною чи достатньо розумною, щоб ви могли їй довіряти.

Коли під час зустрічей з подругою єдиним вашим бажанням є лише весело провести час і жартувати з нею, ви можете подумати, що ви розважаєтесь, але насправді ваша гумористична манера, швидше за все, є маскою, призначеною для того, щоб триматися від неї на «безпечній» відстані – замість більш близького контакту, який їй потрібен, щоб більш глибоко прив'язатися до вас.

Задовольніть її потребу в контролі

Якщо ви дійсно дбаєте про жінку і хочете, щоб вона відчувала себе глибоко прив'язаною до вас, важливо, щоб ви дали їй почуття контролю.

Щоб відкрити своє серце, вона повинна відчувати себе досить впевнено, довіряючи вам.

Один із способів встановити це довіра – переконатися, що вона завжди знає, коли наступного разу вас побачить або почує.

Замість того, щоб залишати її в підвішеному стані, турбуючись про те, коли ви зателефонуєте, відправите повідомлення або заплануєте побачитися знову, підтримуйте чітке спілкування, щоб вона знала, чого чекати. Це дозволить їй зрозуміти, що вона важлива особистість у вашому житті, а це означає, що ви виконуєте її потребу відчувати себе значною.

Наприклад, якщо ви закінчуєте побачення, повідомивши, що зателефонуйте їй завтра, дуже важливо, щоб ви виконували таку обіцянку.

Коли ви це робите, ви послідовні і змушуєте її це відчувати і цінувати.

Якщо ви цього не зробите, ви порушите обіцянку. В результаті, швидше за все, буде запущений її несвідомий страх бути проігнорованою, а це значить, що вона почне у вас сумніватися. З часом ваші неодноразові невиконані обіцянки змусять її втратити до вас повагу.

Існує потужний зв'язок між відчуттям, що у вас є певний контроль, і почуттям безпеки. Якщо ви не змушуєте жінку почувати себе в безпеці з вами, ви, швидше за все, втратите її.

Задовольніть її потребу в любові

Всі ми хочемо бути коханими, як і бажаними, тому ці бажання є частиною третього компонента теорії Шутца. І розуміння того, на якій з п'яти мов любові ви і ваша подруга розмовляєте, а також те, що являє кожна мова – відмінний спосіб задовольнити вашу жінку в цьому.

Згідно теорії, вперше описаної доктором Гері Чепменом (Gary Chapman) в його книзі «П'ять мов любові», у кожного з нас є первинна (і, як правило, вторинна) мова любові, яка є способом, з допомогою якого ви віддаєте перевагу як висловлювати, так і отримувати любов.

Коли жінки воліють отримувати подарунки, такі знаки вдячності, як квіти, цукерки, прикраси і т. п., підтверджують їй істинність ваших почуттів.

Деякі відчувають себе коханими, коли їх бойфренд виконує акти служіння або відданості, наприклад стежить, щоб у неї завжди був повний бак бензину, виносить сміття або ремонтує зламану домашню техніку.

Інший спосіб, яким деякі жінки воліють віддавати і отримувати любов – фізичний дотик. Жінка, яка говорить на цій мові любові, може особливо прагнути не тільки займатися інтимом, але і обніматися з вами, коли ви дивитеся телевізор, або відчувати, як ваша рука спочиває на її коліні, коли ви їдете.

Нарешті, є жінки, які найбільш повно відчувають вашу любов, коли ви разом проводите час. Коли у вас можна бути впевненим, що ви будете вдома в певний час, щоб надолужити згаяне, або ви виділяєте один день на тиждень, щоб витратити його тільки на неї – так вона відчуває себе в безпеці і вашу любов до неї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *