“Ці люди жорстокі та безжальні навіть якщо здаються добрими”: Одна з найзліших форм психологічного насильства

Існує особливо жорстока форма психологічного впливу, яка миттєво може вибити з емоційної рівноваги навіть найвпевненішу та життєрадісну людину. Люди, які практикують подібну поведінку, за своєю природою, жорстокі та безжальні. Навіть якщо іноді вони здаються добрими та лагідними, інформує Ukr.Media.

Відразу до суті. Людина знає наші слабкі місця. Те, що нам у житті неприємне і те, що завдає нам у житті емоційного дискомфорту. Одна з найзліших форм психологічного насильства полягає якраз у тому, що вона б'є саме у ці слабкі місця.

Причому вдарити в наше емоційно слабке місце вона може як без приводу, так і в усіх випадках, коли привід за своєю силою явно не дотягує до того, щоб вона використовувала такі потужні та жорстокі психологічні інструменти.

Неприємні спогади, дитячі травми, мрії, які не справдилися, недоліки, з якими ми активно боремося, вади, які взяли над нами гору, складні стосунки з важливими людьми — людина не соромиться у використанні інструментів, здатних повністю емоційно дестабілізувати нас.

Причому шкідлива людина знає, що завдає удару найболючішому в нашому житті і все одно так робить. А в деяких випадках ще й задоволення отримує від того, як на нашому обличчі відображаються душевні муки та страждання.

Як бути та що робити? По суті є лише два варіанти. Повністю припинити спілкування, або відповідати тими самими способами. У рамках захисту та правового поля це допустимо. Невипадково у народі кажуть: "добро має бути з кулаками". Захищати себе не заборонено.

Знайдіть емоційно слабке місце у кривдника і дайте відповідь йому його власними способами.

  • "Так, я ніяк не можу схуднути. Я знаю про це. А ти ніяк не можеш знайти нормальну роботу. Зверни увагу краще на свої колоди, а не шукай їх в очах інших людей".

  • "Так, у мене непрості стосунки з батьками, не треба мені про це весь час нагадувати. У тебе в стосунках з батьками теж не все гладко. Тобі нагадати про всі ті випадки, коли в тебе народжувалися спогади, що травмують. Я з легкістю зараз це зроблю".

  • "Так, наша сім'я ще не стала багатою та успішною. Але це наш шлях. На твоєму шляху теж багато всього, чого ти до свого віку вже мав би досягти. І не треба тут говорити, що ти не хочеш сім'ї та дітей. Можливо, спершу знайдеш людину, яка прийме тебе з твоїм складним характером, а потім будеш висловлювати свої розумні думки."

Друзі, сміливо відстоюйте свої межі та пам'ятайте: психологічне насильство неприпустимо від жодної людини! В цілому, щиро рекомендуємо вам триматися від таких людей якнайдалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *