Дівчата Південної і Північної Кореї. Такі схожі і такі різні

Політичний курс, цінності, все це накладає відбиток на життя людей. Перед вами будні дівчат цих двох країн у фактах і фотографіях, інформує Ukr.Media у світі.

Південна Корея

Згідно з результатами різноманітних опитувань, кожна п'ята кореянка робила пластичну операцію, і більш того, в країні це не вважається чимось надприродним і непристойним.

Але найбільше дивує той факт, що пластична операція — це дуже поширений подарунок на випускний з школи, який батьки роблять своїм чадам.

Північна і Південна Корея: дві абсолютно різні країни.

В ідеалі жінки хочуть виглядати однаково: маленький ніс, V-подібне підборіддя і великі очі. А одне з останніх віянь пластики – створення посмішки: куточки губ штучно піднімають, що створює ілюзію ніжної посмішки.

Згідно з опитуванням, 25% кореянок мають досвід роботи в інтимній сфері послуг: проституція, ескорт-послуги, а також в ролі «дівчат для спілкування» в барах та караоке.

Курить кореянка — це велика рідкість. У Південній Кореї дуже великі штрафи за куріння в громадських місцях, в середньому 100$. Але як тільки ви потрапляєте в центр нічних тусовок, виявляється, курить місцева жителька — не такий вже й феномен.

Північна Корея

Північнокорейським жінкам подобаються високі підбори і класичний одяг. На грудях зазвичай носять значок із зображенням одного з лідерів держави. А на свята жінки одягаються в яскраві традиційні костюми.

10 правдивих фотографій Північної Кореї з Інстаграм.

Жінки Північної Кореї самостійні і сильні. Вони сподіваються тільки на себе. Допомоги від держави та своїх чоловіків вони вже давно не чекають.

Не можна сказати, що північнокорейські жінки добре заробляють, але тим не менш їхні доходи перевищують доходи місцевих чоловіків.

Незважаючи на недавно розпочаті зміни, в Північній Кореї, як і раніше, складно жити. Багато кореянок сильно страждають від недоїдання і всіляких захворювань, які викликані важкою багатогодинною роботою.

Північнокорейські біженці-жінки є основним джерелом людської торгівлі в Китаї. Ціна за особу коливається в діапазоні від 100$ до 2000$.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *