Дівчина має настільки довгі ноги, що усі у захваті від неї, але жити з таким зростом їй зовсім нелегко

Мешканка США дивує зустрічних перехожих своїми неймовірно довгими ногами, але у її дивної зовнішності є чимало мінусів. Вибір одягу для дівчини — ще та складність, а її головні вороги — це дверні прорізи. Така ціна за володіння одними з найбільш незвичайних кінцівок у світі, інформує Ukr.Media.

Бад Ренценхорлу, 29-річна мешканка Чикаго, яка походить з Монголії, вважається однією з найбільш довгоногих дівчат у світі. З її 206 сантиметрів зросту 134 см і 11 міліметрів припадають на ноги.

Ренценхорлу, яка скорочено кличе себе Рен, народилася у родині високих батьків: зріст її батька становить 208 сантиметрів, а матері — 185 сантиметрів. А що ж стосується ніг, то у світі є лише одна дівчина, чиї ноги довші, ніж у Бад.

Рекорд належить іншій мешканці США — Макі Каррін, і вона обійшла Рен лише на 51 міліметр. Перебуваючи на почесному другому місці, Ренценхорлу задоволена тим, як вона виглядає: дівчині подобається демонструвати світові свої довгі ноги.

"Мені подобаються високі підбори і шорти, тим більше у них мої ноги виглядають ще довшими. Я люблю свої ноги. Думаю, вони роблять мене гарною."

Правда, так було не завжди. Ще у підлітковому віці, дівчина багато переживала, вважаючи себе надто високою. Однак з Рен не сміялися у школі.

"Коли я була у першому класі, ми з учителькою були одного зросту — 168 сантиметрів. Я була маленькою дівчинкою і хотіла носити милий одяг, але нічого не можна було знайти", — зізналася Рен.

З цією проблемою дівчині доводиться зіштовхуватися й досі — шопінг для неї справжній виклик, адже речі потрібного їй розміру так просто не знайдеш. Рен розповіла, що у Монголії та Кореї ця місія просто нездійсненна, хоча у США теж не все настільки легко.

"Я кілька разів намагалася ходити по магазинах у Сполучених Штатах, але не змогла знайти жодного одягу. Я просто намагаюся купувати його онлайн", — пояснила дівчина.

Відсутність речей потрібного розміру не єдина складність, з якою зіштовхується Рен. Через високий зріст дівчина не може проходити через дверні прорізи, не нахиляючись.

"Дверні прорізи занадто низькі для мене. Ненавиджу битися головою об них!"

Але, попри ці проблеми, дівчина любить свою зовнішність. Правда, щоб навчитися цьому, у неї пішло 15 років.

"У останні 15 років я почала любити мій зріст, і мені дійсно комфортно з ним, а також з довгими ногами."

Користувачам Мережі теж до душі незвичайна зовнішність Рен, і вони не соромляться говорити про це дівчині у коментарях до постів у інстаграмі.

  • Приголомшливо довгі ноги.
  • Дуже вражає. Ти така ж мила і чудова, наскільки й висока!
  • Чудова.

Правда, деякі люди все ж таки не втрачають нагоди подражнити дівчину.

  • Велетка.

А між тим довгі ноги стали у нагоді Рен не лише для того, щоб дивувати зустрічних перехожих. Дівчина знайшла собі роботу, для якої її статура підходить ідеально.

"Я нещодавно почала співпрацювати з одним брендом, який робить легінси для високих дівчат. Бути високою — це гарно, і ви можете виглядати унікально у порівнянні з іншими людьми."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *