Дівчина заснула поруч з ароматичною свічкою та ризикувала ніколи не прокинутися

Дівчина вирішила подрімати поруч з ароматичною свічкою, але це явно було не найкраще рішення. Прокинувшись, вона виявила у себе в носі щось дивне. Якщо вірити лікарям, любителька свічок була в смертельній небезпеці, а врятувало лише диво, інформує Ukr.Media.

Англійка на ім'я Фарра Лоррел Фрейзер, розповіла своїм підписникам у фейсбуці, як збиралася гарно відпочити перед роботою, а в результаті ледве уникла смерті. Виявляється, ароматичні свічки набагато небезпечні, ніж можна було подумати. І пост дівчини — попередження для всіх, хто любить вогонь і приємні запахи у своїй спальні.

За словами дівчини, у неї повинна була бути нічна зміна, і вона вирішила як слід відпочити перед роботою.

"Я запалила ароматичну свічку і пролежала у ванні близько години. Потім я поставила її на комод і ненадовго прилягла перед нічною зміною".

Як говорить Фарра, вона прокинулася від звуків, немов хтось шкрябав до неї у двері та скиглив. До дзвінка будильника залишалося ще півтори години, але дівчина не хотіла спати, хоча відчувала себе просто жахливо. Подивившись у дзеркало, вона виявила у себе під носом сліди сажі.

Фарре було важко дихати, вона спробувала відкашлятися: з легких виходила якесь чорне мокротиння.

Прийшовши на роботу, дівчина зустрілася з колегами з пожежної служби та розповіла про подію.

"Начальник сказав, що мені потрібна киснева терапія. Коли парамедики прибули на роботу і побачили фотографії, мені дали кисень, почавши з 10 літрів протягом пів години".

За словами лікарів, Фарра надихалася димом, і, якби не прокинулася до сигналу, могла б не прокинутися ніколи — так, це правда, як би драматично це не звучало.

У своєму пості дівчина радить усім, хто, як і вона, любить свічки з прикольними запахами, берегти себе.

"Будьте обережні, особливо в холодну пору, коли кілька годин сидите в кімнаті з закритим вікном, або якщо у вас маленькі діти. Я так рада, що на моєму місці була не дитина".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *