Дізнайтеся, як сьогодні виглядає Kinder-хлопчик і чим він займається

Його обличчя вже багато років красується на упаковках найвідоміших шоколадних коробок у світі. Ви пам'ятаєте це дитяче обличчя на коробках Kinder? Ви побачите, що сьогодні ця дитина сильно змінилася!

Маленький білявий хлопчик з блакитними очима і ангельською посмішкою тепер невпізнанний! Він вже не схожий на того, що на коробках шоколадних цукерок Kinder. Дізнайтеся, як він виглядає сьогодні, інформує Ukr.Media.

Що сталося з дитиною, зображеною на шоколадках Kinder?

Хто пам'ятає цього усміхненого маленького хлопчика на упаковках Kinder? Ці шоколадні батончики стали відомими у всьому світі своїм смачним смаком, а також обличчям цього маленького хлопчика, присутнього на коробках. Ви коли-небудь замислювалися, хто цей маленький блондин з блакитними очима? Що ж, про це ми розповімо в цій статті. Ви дізнаєтеся, хто стоїть за цим усміхненим обличчям, і яким він став через стільки років. Його ім'я нічого вам не скаже, але його обличчя міцно вкоренилося в пам'яті кожної дитини.

Хто ця дитина на упаковці коробок Kinder, Джош Бейтсон чи Маттео Фарнеті?

Деякі думали, що цим хлопчиком був Джош Бейтсон. Цей молодий англієць зробив фурор, з'явившись у своєму акаунті в Instagram з коробкою Kinder. В результаті всі вважали, що він та дитина.

Але виявилося, що молодий білявий хлопчик із блакитними очима, який широко посміхається на коробках Кіндера, — це не хто інший, як Маттео Фарнеті. Протягом декількох років обличчя цієї тепер італійської моделі присутнє на упаковках коробок Kinder, але громадськість не знає його особистості.

Маттео Фарнеті родом з Болонського регіону Італії. Зараз йому за тридцять, і він дуже популярний у соціальних мережах. Цей красень почав займатися модельним бізнесом. За одним із найвідоміших обличь Італії стежать понад 25 000 людей в Instagram, і тепер він з'являється з досить довгим волоссям.

Відзначимо, що Маттео Фарнеті зайняв місце Гюнтера Еурінгера на пакувальних коробках Kinder. Гюнтер був обличчям Кіндера 37 років, перш ніж поступився місцем молодому італійцю.

У 2005 році Еурінгер розкрив свою особистість у своїй книзі, в якій він детально описує свій досвід роботи в компанії «Ferrero».

Маттео Фарнеті займав цю посаду п'ятнадцять років, свою особистість він розкрив в соціальних мережах через інтерв'ю з журналістами з Vanity Fair.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *