Дружина спілкується з колишнім — як ставитися до таких відносин

Події, що відбулися протягом життя залишаються з людиною до кінця її днів. Це невіддільна частина, якою б вона не була. Весь пройдений шлях становить так званий життєвий досвід, незалежно хороший або негативний, інформує Ukr.Media.

Варіанти спілкування колишнього подружжя

Відносини між подружжям включають накопичені події. Позбутися від них неможливо. І якщо відносини не складаються і життєві шляхи розходяться, то дуже багато пар підтримують зв'язок між собою.

Є кілька варіантів, як колишнє подружжя продовжують підтримувати відносини.

Варто припустити, що у пари спільна дитина, а мама і тато розлучилися. Своєю чергою у кожного партнера створилася нова сім'я. Але ж залишилася ланка, що зв'язує людей між собою.

Не варто скидати і такий нюанс, як бажання брати участь у вихованні чада обома батьками. Спілкування між колишнім подружжям буде продовжуватися. Але наскільки тісне і викликаюче роздратування в новій родині воно буде, залежить від підходу до даної проблеми.

Ще один варіант між колишніми — це дружні. У даному разі варто враховувати ставлення всіх учасників подій. Адже вільно чи мимоволі в спілкування залучаються близькі люди з обох сторін.

Ставлення до спілкування з минулим

Жінки за своєю природою розважливі і терплячі, а чоловічою статтю рухає природний інстинкт лідера і власника. При спілкуванні жінки з батьком своєї дитини на чільне місце ставиться бажання молодшого покоління бути поруч з батьками.

Так, у мами новий чоловік і вже не тато, а вітчим піклується про молодше покоління. Але ж є батько. І жінка продовжує з ним спілкуватися. У нового чоловіка можлива поява підозрілості, ревнощів і недовіри. Виникають сумніви у своєму пріоритеті над колишнім. І якщо таке спілкування займає багато часу, то всі сумніви і страхи збільшуються.

За рекомендаціями психологів слід обговорити всі питання всередині подружньої пари. Можливо, чоловік обділений увагою і турботою і вважає, що у дружини в пріоритеті перша сім'я. Не варто своє обурення або роздратування проявляти до дітей дружини. Це може призвести до конфлікту, недомовленості та відчуження.

Якщо задушевна розмова не приносить бажаного результату можна звернутися до фахівця з сімейних відносин. Дуже часто, вислухавши проблему і вникнувши в її суть, стороння людина побачить рішення і підкаже спосіб досягнення гармонії.

Промовляти проблему вголос і знаходити компроміси варто при дружніх відносинах між колишнім подружжям. Нинішнім варто визначитися в зобов'язаннях один перед одним. При цьому обов'язково уточнюються особисті межі кожного і міра довіри партнерів.

Якщо зовсім не подобається чоловікові, що його дружина спілкується з колишнім чоловіком, приятелем, залицяльником, то варто чесно розповісти про це. В ідеальному варіанті, підтвердити причини свого невдоволення. В цьому випадку допомога психолога не буде зайвою, якщо пара не зможе знайти рішення, що задовольняє обох.

У вирішенні сімейних проблем завжди враховуються інтереси обох партнерів. Тільки в такому ракурсі можливе досягнення гармонійних відносин в довірі, любові і взаєморозумінні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *