Генерал-лейтенант ВПС Росії «засвітився» на росТБ, видаючи себе за «шахтаря» «ЛНР» (відео)

Генерал-лейтенант Олександр Ленцов, заступник головнокомандувача ВПС Росії роздав коментарі російським ЗМІ під Дебальцеве. Як відзначають в групі ЄвроМайдан – EuroMaydan в Facebook, Ленцов виступив у ролі командира терористів ЛНР, які атакують Дебальцеве.

“Один з командирів так званої ЛНР дає під Дебальцеве коментарі Раша-ТБ про те, як вдалося взяти в полон такий великий загін, тільки Раша-ТБ посоромилося вказати, що це генерал-лейтенант Олександр Ленцов – замголовнокомандуючого ВПС РФ”, – зазначили в групі, проілюструвавши свої слова фото доказами.

У сюжеті пропагандистського “Першого каналу” Ленцов скромно стоїть поруч з терористом, що дає коментар:

Відзначимо, що колишній заступник командувача Повітряно-десантними військами генерал-лейтенант Олександр Ленцов був призначений на посаду заступника головнокомандувача Сухопутними військами в липні 2013 року.

Олександр Ленцов народився 20 грудня 1956 в селищі Холмський Абинськ району Краснодарського краю. У 1974 році вступив до Рязанського вищого повітряно-десантного училища. Після його закінчення проходив службу на посадах від командира розвідувального взводу до командира парашутно-десантного батальйону. Після закінчення в 1989 році Військової академії імені Фрунзе проходив службу в Повітряно-десантних військах на посадах начальника штабу полку, командира полку, заступника і командира дивізії.

У 2008 році закінчив вищі академічні курси при Військовій академії Генштабу Збройних Сил РФ. З 2009 року – заступник командувача Повітряно-десантними військами. Учасник бойових дій, нагороджений багатьма орденами і медалями. Відзначимо, що Ленцов входить до складу російської сторони спільного українсько-російського координаційного військового центру і не раз робив заяви спільно з українськими військовими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *