Гори або пляж: Ваш вибір розповість все про ваш характер

Що ви виберете: глибину води або велич гір? Звуки хвиль або тишу височин? Приємний Розслаблений відпочинок на пляжі або безтурботне усамітнення в горах?

Існує два типи людей – люди-пляж і люди-гори. Але все не так просто. Ми не тільки робимо вибір, але й наш вибір багато говорить про нас. Тому вибір гір або пляжу розкриває багато цікавих рис нашої особистості, інформує Ukr.Media.

Екстраверт чи інтроверт

Вчені з Університету Вірджинії виявили, що схильність до екстраверсії або інтроверсії в чималому ступені залежить від географічного положення і вибору туристичного напряму.

Проаналізувавши більше 613 000 опитувань, дослідники прийшли до висновку, що люди-пляж – це в більшості своїй екстраверти, які люблять суспільство інших людей і модну пляжну життя.

У той же час, люди-гори – це інтроверти, які віддають перевагу спокій і тишу гір, а також природне середовище, де вони можуть бути самими собою.

Енергія чи природа

Враховуючи, що пляжна життя оптимістична і жива, люди-пляж, як правило, активні та дуже енергійні в повсякденному житті. Люди, які навпаки люблять відпочинок в горах – це більш врівноважені натури, яким подобається перебувати в оточенні природи. Вони люблять жити моментом і зосередитися на чомусь одному.

Товариськість або егоцентричність

Що стосується віртуального світу, то люди-пляж схожі на метеликів, що пурхають. Якщо людина робить селфі, ділиться публікаціями в соціальних мережах, відповідає на коментарі, то вона, швидше за все, відноситься до тим, хто вибере пляж.

Люди-гори без праці залишать віртуальний світ, щоб налагодити зв'язок з реальним світом. Вони намагаються залишатися далеко від уваги інших людей і не люблять об'єктивів камер.

Невгамовні або стримані

І люди-пляж і люди-гори щасливі по-своєму. Однак люди-пляж більш безтурботні і життєрадісні по натурі, в той час як люди-гори виглядають спокійними і стриманими, але в той же час вони теж щасливі. Відрізняється лише їх манера вираження щастя.

Цілеспрямовані або творчі

Професійне життя тих, до вибере гори або пляж, також відрізняється. Дуже активні люди-пляж зазвичай більш здібні і орієнтовані на результат, а люди-гори, як правило, більш далекоглядні. Це творчі люди, які не обмежують себе часом. Їх сила – знаходити красу в простоті.

Люблять суспільство або воліють віддалення

Уміння ладнати з людьми з загальними або різними інтересами – ще одна сфера, в якій відрізняються ці два типи людей. Люди-пляж люблять знайомитися на ходу і завжди готові спілкуватися з різними людьми, в той час як люди-гори усамітнюються і знаходять спокій у віддаленні від інших.

Цікаві співрозмовники або слухачі

Уміння завести розмову з будь-якою людиною, де завгодно і коли завгодно – це те, чим гарні люди-пляж. На пляжі, в місті, в клубі і в кінотеатрі, вони завжди можуть розвіяти нудьгу. Якщо ж ви порозумілися з людиною-гори, то ви знайшли друзів на все життя, готову завжди вислухати вас. Люди-гори менше кажуть і більше спостерігають.

Матеріалісти або романтики

Одна з найголовніших відмінностей людини-пляж і людини-гори полягає в тому, що один з них є туристом, а інший мандрівником. Люди-пляж більш материалистичні, коли справа стосується подорожей. Вони люблять комфорт і прагнуть до задоволень. У той же час люди-гори не проти відмовитися від якихось зручностей, щоб отримати цікавий досвід.

Шоумени або мислителі

Поруч з людьми-пляж рідко буває нудно. Їх манера спілкування і почуття гумору дійсно заразливі. З іншого боку людина-гори може скласти вам приємну компанію, тільки якщо у вас є спільні інтереси. Люди-гори мислителі по натурі й надають велике значення словам і діям.

Любителі пригод або любителі спокою

Кажуть, що "Небезпека реальна, а страх – це вибір", і цей вислів якнайповніше підходить людям – пляж. Вони завжди готові прийняти виклик, спортивні і люблять гострі відчуття.

Якщо говорити про людей-гори, то вони є миролюбними особистостями,так і миротворцями по натурі. Вони швидше зберуться на вершину гори, оглядаючи чудові види на самоті або з близьким другом, ніж підуть у клуб. Життя у своєму власному світі – це ідеальне проведення часу для них.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *