Хлопчик попросив у подарунок на Різдво лупу, чим змусив батьків радіти, але доти, доки він не влаштував нею пожежу

Підліток попросив у своїх батьків на Різдво скромний подарунок — збільшувальне скло. Ті були дуже раді помірним запитам хлопчика, але до наступного ранку. Тому що за допомогою подарунка маленький хуліган ледь не спалив цілу вулицю, але невипадково — це і був його план, який дуже швидко вийшов з-під контролю. Тож тепер хлопчисько точно не зросте піроманіяком, інформує Ukr.Media.

Нісса-Лінн Парсон зі штату Техас, США, 26 грудня поділилася історією про незвичайний різдвяний подарунок, який їй і її чоловікові, а також і сусідам, підніс їх 12-річний син Кайден. Хлопчик попросив собі на Різдво дуже скромний подарунок — збільшувальне скло, і батьки були дуже задоволені такими скромними запитами підлітка. Вони припустили, що він за допомогою лупи збільшуватиме текст у книгах, але це було зовсім так — на думці у шибеника було зовсім інше.

І зрозуміли це батьки тоді, коли вручили синові подарунок.

"Настав різдвяний ранок, ми відкрили подарунки і все таке. Кайден побачив свій подарунок і сказав: "так, збільшувальне скло", а його брат вигукнув: "Ага, тепер ми зможемо підпалювати предмети". І ми такі: "О ні"", — розповів батько Кайдена, Джастін Парсон.

Однак батьки вирішили не забирати подарунок у хлопчика, розсудивши, що це міг бути лише жарт.

«Кайден попросив збільшувальне скло на Різдво. Ми подумали: "О, він хоче щось збільшити", але ні — він хотів подивитися, чи зможе він за допомогою нього щось підпалити, і зробив це", — розповіла Нісса-Лінн.

Наступного дня, 26 грудня, Кайден разом зі своїм старшим братом Ештоном вийшли на ґанок будинку, щоб за допомогою лупи спробувати сфокусувати сонячні промені на газеті і підпалити її. І їм це вдалося — папір спалахнув дуже швидко. Хлопчики не очікували на такий поворот подій і не знайшли нічого кращого, ніж кинути її на вулицю. Від полум'я спалахнула галявина Парсонів, а за мить — і весь передній двір.

Діти забігли у будинок і почали кричати, потім знову вибігали на вулицю і поверталися. Джастін і Нісса-Лінн не розуміли, що відбувається. Нарешті хлопці усвідомили, що пожежа сама не припиниться, і повідомили про свою витівку батькам. Але вони до цієї миті вже самі звернули увагу на стовп диму, що піднімався. Уся родина схопила глечики з водою, відра, ковдри та садовий шланг і кинулася на боротьбу із вогнем. Побороти його, на щастя, вдалося досить швидко.

Після цього у Кайдена зникла будь-яка тяга до піроманії, тож він добровільно здав батькам збільшувальне скло. Мама хлопчика сказала, що відтепер лупу використовуватимуть лише за прямим призначенням.

Подивитися на результати дитячих пустощів ви можете у відео.

Але батьки Кайдена кажуть, що якби з самого початку знали, що він замислив, то все одно подарували б йому лупу. Адже завдяки витівці хлопчика у них тепер є кумедна родинна історія на довгі роки, а сам хуліган не зазнав гіркоти розчарування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *