Хлопець кинув дівчину, дізнавшись, що та безплідна, а через п’ять років зрозумів — діагноз був тестом, який він завалив

Молодий чоловік мучився почуттям провини, після того як покинув свою подругу, дізнавшись, що вона не може мати дітей, але через п'ять років зрозумів, що попався на хитру штуку. Хлопець зустрів дівчину вагітною і здогадався, що просто не пройшов тест на відданість, інформує Ukr.Media.

Читач поділився драматичною історією свого розставання з дівчиною на ім'я Емі. Хлопець, розповів, як кинув кохану, коли зрозумів, що дітей від неї не дочекається.

П'ять років тому я розлучився з Емі, тому що вона не могла завагітніти. Я відчував себе жахливо, але для мене завжди було важливо мати сім'ю, а вона не була зацікавлена ні в усиновленні, ні в сурогатному материнстві з самого початку. Ми просто не могли уявити собі майбутнє, в якому були б щасливі.

Але нещодавно хлопець несподівано дізнався, що всі п'ять років його страждань були брехнею. З волі випадку вони з Емі перетнулися на фермерському ринку, і звідти хлопець пішов не лише зі свіжими продуктами, але і з дивовижними новинами. Його «безплідна» колишня була на шостому місяці вагітності, і у неї знайшлося пояснення розставання з ним.

"Ми трохи поговорили, я привітав її, і вона запитала, чи встиг я вже стати татом. Коли Емі дізналася, що не став, вона сказала, що ця дитина могла би бути моєю, якби я пройшов її тест".

Емі повідомила хлопцеві, що їй ніколи не ставили діагноз «безпліддя». Виявилося, дівчина просто хотіла перевірити, чи достатньо хлопець любить свою другу половинку, щоб заради неї відмовитися від мрії стати батьком.

Змиритися з цим відкриттям хлопець не зміг. Він не шкодує про втрачену можливість бути чоловіком Емі та батьком її дітей, але тепер не розуміє, чому п'ять років обтяжував себе муками совісті.

"Той факт, що я роками потерпав через брехню, змушує мене відчувати себе ідіотом".

До того ж, тепер автор впевнений, що ніколи не знав Емі досить добре, адже він навіть і не підозрював, що його подруга здатна на такий обман. Правда, тепер хлопець вважає, що у нього є своя історія про «дивну колишню» і її можна розповісти друзям у барі за кухлем пива.

А ось люди, які прочитали історію, впевнені, що у свій час хлопець зробив правильний вибір.

  • "Емі схожа на психопатку. Цей хлопець повинен бути радий, що ухилився від кулі. Коли ми з моїм чоловіком тільки почали зустрічатися, він знав, що у мене проблеми з фертильністю, ми все ще одружені й всиновили нашого хлопчика. Я ніколи не брехала про це, а ця ціпонька божевільна".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *