“Хочу зрадити чоловіка”: Як бути з цією думкою та чи варто зупиняти себе

Любить, не любить, плюне, поцілує, до серця притисне, до біса пошле. Якось так ми гадали в дитинстві, мріючи про нареченого. Потім була довгоочікувана зустріч, побачення під місяцем, весілля та довгі роки життя. Або не довгі, але все було з кохання та свободи вибору, інформує Ukr.Media.

Тоді здавалося, що так буде завжди, доки світ не затріщав по швах від однієї думки: ви почали заглядатися на інших чоловіків і мріяти про близькість з ними або про те, як ви притискаєтеся до його сильного плеча, або про розмови. І це вас лякає. Ви кохаєте свого чоловіка, принаймні ще нещодавно, а зараз? Чому одного разу ми починаємо шукати заміну своїй коханій людині подумки, а потім у реальності?

Кохання проходить

Так це теж трапляється. Буває так, що кохання між чоловіком і дружиною минає. Роль тата і мами залишається, але ролі чоловіка і дружини як коханці зживають себе. Тут важливо відокремлювати одне від одного. Важливо слухати себе і не ґвалтувати. Прийняти факт того, що ви розлюбили людину і відпустити. Але раніше є етап. Просто так думки про іншого чоловіка у голові не з'являються. Дайте відповідь на питання:

  • Чому ви обрали цього чоловіка і вийшли за нього заміж?

  • Чи були у вас думки про зраду до весілля?

  • Що сталося перед тим, як ви почали заглядатись на інших?

Ці питання допоможуть вам розібратися в початковій причині та часі виникнення. Якщо це вперше сталося до весілля, ви обманюєте себе давно і одружилися не за того, кого хотіли. Якщо це сталося пізніше, значить причина у ваших стосунках із чоловіком. Якщо зможете точно згадати, коли це сталося, велика ймовірність, що знайдете першопричину.

Зазвичай, немає диму без вогню. Зрада — це спосіб отримати те, чого не вистачає у стосунках. І це не завжди про близькість, точніше, це рідко про неї. Найчастіше це про тепло, підтримку, увагу, любов. Але є відчуття, що це можна отримати лише через близькість.

Ти мене не розумієш

Розгляньте ваші стосунки із чоловіком. Чим вони відрізняються зараз від тих, коли ви дивилися тільки на нього і слово "зрада" у вас не виникало навіть у думках? Візьміть аркуш паперу, розділіть його на дві колонки і в одній опишіть "до", в другій "після". Шукайте відмінності. Вони можуть бути різними.

Ось найпоширеніші:

Якось ваш чоловік зробив або сказав щось, що завдало вам болю і ви могли сприйняти це як зраду. Якщо не розбиратися з такою ситуацією та своїми відчуттями від неї, то рівень довіри падає, відкриватися, говорити про свої почуття стає складно, іноді нестерпно. Це спричиняє прохолоду, а потім і лютий холод у стосунках. Вони стають поверхневими, на вигляд можуть бути хорошими, але без близькості. Такі тріщини у відносинах з часом перетворюються на яри між вами.

Згадайте про всі свої образи на чоловіка. У чому ви сердитесь на нього. Поговоріть із ним. Але перш, ніж це зробити, напишіть лист образ, все те, за що ви ображені на нього, за що злитесь. Напишіть про те, які ваші мрії та надії він розбив і не виправдав. Напишіть про те, де ви почуваєтеся відданою. Пишіть до тих пір, поки вам не захочеться написати про те, як ви любите його та вдячні йому. Якщо болю дуже багато, попрацюйте з психологом. Коли ваш біль вщухне, поговоріть із чоловіком про це. Чому не варто робити цього, доки ваша рана не затягнулася? Тому що, швидше за все, ви не зможете розповісти про свої почуття, але будете звинувачувати чоловіка. Поговоріть з ним про те, як вам боляче й досі. Тому що він навіть не може знати про це. Ви злилися, але нічого не сказали. У відносинах важлива щирість, чесність та прямота.

Зробивши все це, звільнившись від образ та болю, ви зможете крок за кроком відновлювати ваш рівень довіри. Ви зможете не лише давати тепло, кохання, а й приймати. Неможливо щось взяти в іншого, якщо ви йому не довіряєте і між вами стоїть біль.

Якщо зробивши всю роботу, ви зрозуміли, що стали один одному чужими, чесно зізнайтеся собі в цьому, а потім поговоріть із чоловіком. Жити насильно з думкою про інше — це насильство над собою та покарання себе насамперед. Навіщо вам карати себе?

Цінуйте себе та відносини. Зустріти кохану людину і побудувати стосунки — не найпростіше завдання. Якщо вам пощастило і поряд із вами людина, яка була дорога, попрацюйте над перешкодами між вами, приберіть їх. І завжди пам'ятайте про себе та свої бажання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *