Як швидко навести порядок у квартирі перед приходом гостей

Уявіть собі ситуацію: друзі раптово напрошуються в гості. Ви не відмовите їм, хіба що у вас вдома дуже брудно. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, читайте, як швидко прибрати квартиру, інформує Ukr.Media.

Якщо гості застали вас зненацька, не варто панікувати або запихати речі по шафах у метушні. Краще визначити план прибирання і зосередитися на тому, що дійсно привертає увагу гостей.

Провітрювання

Перше, що потрібно зробити — це провітрити приміщення. Відкрийте всі вікна, щоб позбутися від запаху пилу, приготовленої їжі або речей, які сушаться. Пам'ятайте, що свіже повітря робить квартиру більш затишною і чистою.

Ванна кімната

Обов'язково варто подбати про чистоту ванної кімнати і туалету. Це єдине місце, де гостей не відволікає розмова, і вони звертають увагу на деталі інтер'єру та бруд. Також варто перевірити наявність туалетного паперу і свіжих рушників.

Шерсть улюблених вихованців

Швидше за все, гості будуть сидіти на кухні або у вітальні. Якщо у вас вдома живуть тварини, не забудь перевірити, чи немає на дивані шерсті Вона може чіплятися за одяг, а також викликати алергію у деяких людей. Тим паче повернутися додому з грудками вовни на одязі — це просто неприємно.

Брудний посуд

Раковину краще тримати чистою і не складати там брудний посуд. Звичайно, всяке трапляється, іноді можна забути помити тарілку або склянку. Але жодному гостю не сподобається така неохайність. Тому обов'язково перевірте свою раковину на наявність брудного посуду і залишків їжі.

Розкидані речі

Розкидані по квартирі речі завжди привертають увагу. Не хотілося б, щоб гості розглядали ваш одяг по всіх кутках квартири або дивилися на предмети особистої гігієни. Візьміть кошик або ящик і пройдіться по всій квартирі, щоб зібрати всі речі і віднести їх у спальню.

Підлога

Вимивати всю квартиру не потрібно. Та й часу може не вистачити. Краще пройтися з пилососом в передпокої, вітальні і на кухні. Також радимо протерти поріг біля вхідних дверей. Цього буде цілком достатньо.

Інші поверхні

Гості звертають більше уваги на те, що вище підлоги. За допомогою пилозбірника або пилососа потрібно пройтися по поверхнях, які зразу кидаються в очі. Слід звернути особливу увагу на меблі, на які потрапляє багато сонячного світла. У таких місцях пилюка особливо помітна.

Тепер вам не буде соромно, якщо гості застануть зненацька. Ці поради допоможуть навести порядок у квартирі за 20-30 хвилин. Головне — не кажіть нікому, що прибирали перед приходом: нехай друзі подумають, що у вас завжди так чисто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *