Як соцмережі впливають на стосунки: не робіть цього перед сном

У багатьох людей є звичка сидіти в соціальних мережах перед сном. Для пар це може стати проблемою, тому що, перебуваючи в одному ліжку, кожен перебуває у своєму інфополі, інформує Ukr.Media.

Таке проведення часу отримало назву "паралельна прокрутка", воно має масовий характер. Згідно з дослідженням Університету Бейлора, проведеним у 2017 році, близько 70% учасників опитування зізналися, що телефони тією чи іншою мірою заважають їхньому спілкуванню з партнером.

Сімейний терапевт із Нью-Йорка Трейсі Росс впевнена, що багато пар вважають телефон небажаною третьою стороною у стосунках. Вона визнає, що людям потрібно розслабитися наприкінці дня, але таке дозвілля завдає шкоди стосункам, тому що енергія і увага спрямовані не на партнера. Люди не обмінюються досвідом, почуттями і тривогами, між ними виростає стіна, знижується прихильність.

Тренерка зі взаємин Фабіола Вонг пропонує щодня виділяти деякий час, коли пара проводить час одне з одним, відклавши телефони. Також вона вважає, що потрібно прислухатися до своїх почуттів і перевірити, чи не є час у телефоні спробою уникнути контакту з партнером. Ще однією з причин занурення в телефони у пар є спроба уникнути важливих розмов.

Експерти пропонують компроміс — дивитися контент в одному гаджеті разом. Це дасть змогу долучитися до інтересів одне одного та знайти точки дотику в мемах і відеороликах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *