Як знаходити нові можливості та розширювати свідомість

Буває, ми опиняємося в ситуації, коли можна прийняти лише єдине правильне рішення або вчинити тільки один вчинок. Але, як потім виявляється, життя набагато ширше нашого сприйняття. Як дивитися на речі не під одним кутом, вміти бачити різні можливості, приймати нові (раніше невідомі) точки зору і розвивати свій потенціал? Всьому цьому можна навчитися, якщо докласти трохи зусиль і розширити свідомість, інформує Ukr.Media.

Сни, символи, прозріння і бачення виходять з підсвідомості — джерела творчості, інтуїції, натхнення і внутрішнього знання. Навіть більше, всередині підсвідомого царства реальність зміщується і розширюється, створюючи матрицю, яка більш еластична і багатогранна, що «говорить» нам розум. Коли дотримуємося наших найглибших бажань, прислухаємося до голосу внутрішнього знання, з нами відбуваються кращі зміни та з'являються нові можливості. Ми отримуємо свободу. Розширюйте свою свідомість.

Вийдіть із зони комфорту

Як сказав один письменник, життя починається там, де закінчується зона комфорту. Не бійтеся відчути непевність, не бійтеся помилки або неправильного вчинку. Немає неправильних рішень, є тільки досвід. З допомогою нього ми розвиваємося і досягаємо нових вершин пізнання і можемо розширити свідомість. Більш того, ваш мозок почне працювати інакше, колись йому доведеться існувати в нових умовах реальності. Використовуйте це.

Не бійтеся своїх почуттів

Необхідно виражати як позитивні, так і негативні емоції. Ніякі почуття не тривають вічно, але вони повертаються, поки людина не отримає певний досвід зі свого стану. Якщо ви пригнічуєте свої відчуття та емоції, це замикає двері внутрішнього світу і заважає розширити свідомість. Потрібно навчитися цінувати кожен досвід і усвідомлювати, що все, що відбувається в певний момент, дається нам як знання для розвитку нашої особистості.

Відмовтеся від прийнятих рамок і чужих суджень

Навіть ваш особистісний ріст не є головною і визначальною метою в житті. Якщо ви хочете стати краще, щоб знайти партнера, або довести, що хтось неправий, або заробити більше грошей, або відчувати себе вічно щасливим, ви завжди будете застрявати в процесі розвитку. Ваші бажання будуть обумовлені тим, що хоче ваш партнер, чого вимагає робота, релігія, суспільство, сім'я і т. д.

Відмовтеся від усіх цих прагнень і направтесь тільки всередину себе — там сховані всі життєві таємниці та відповіді, там знаходиться істинний шлях осягнення світу. Живіть справжнім моментом, а не в процесі стати щасливим завтра.

Визначте безглузді речі, яким надаєте велике значення

Це можуть бути як матеріальні, так і нематеріальні предмети. А також не приділяйте багато уваги незначущим подіям, думкам, розмовам, людям. У цей момент ви не розвиваєтеся, а зависаєте в нецікавому для вас моменті. Так само і з речами. Якщо ви прив'язані до одягу, предметів побуту, постійно тримаєте під контролем свій зовнішній вигляд, будинок, стосунки й т. д., стан напруги та почуття власництва не дає працювати вашим внутрішнім процесам.

Відпустіть все, що відбувається і фантазуйте. Висловлюйте свою особистість через одяг, облаштування побуту, взаємодію з людьми. Відкрийтесь творчому початку.

Медитуйте

Майте сміливість спостерігати за подіями навколо та розмірковувати. Це може бути природа, люди, тварини, мистецтво тощо. Внутрішня розмова та аналіз допоможе вам краще розуміти думки, емоції. А також забезпечить ясність у поточній життєвій ситуації. Це важливий крок, який допоможе розширити свідомість. Визнайте свої проблеми та шукайте рішення. До всього іншого, медитація — відмінний спосіб запустити цей процес, навіть щоденні заняття по 20 хвилин змінять стан свідомості.

Довіряйте інтуїції та розвивайте її

Прислухайтеся до несміливого внутрішнього голосу, і робіть, як він радить. Якщо ви відчуваєте, що сьогодні не треба йти на зустріч — перенесіть. Якщо щось вам говорить взяти з собою парасольку вранці — зробіть це. Ви будете приємно здивовані, коли зрозумієте, що ваша інтуїція вас не підводить.

Наша підсвідомість — дивовижна штука. Ви зрозумієте це, коли з часом з тихого голосу інтуїція перетвориться в глибоке та основне знання, яке стане вашим путівником.

Подорожуйте, щоб бачити та знати, як живуть інші люди

Яких дотримуються правил і поглядів. Якщо немає можливості об'їздити багато країн, дивіться передачі, документальні фільми, читайте книги. Благо зараз достатньо можливостей знайти будь-який контент. Як тільки ви зрозумієте, що не існує єдиного стандарту успіху, удачі, щастя, краси, багатства, ви усвідомлюєте, що те, чого ви дотримувалися або як вважали все життя, не остання інстанція.

Світ складніший і простіший одночасно, в цьому і полягає його різноманіття. Намагайтеся бути не людиною міста чи держави. Станьте особистістю, яка має свій унікальний світ і є частиною навколишнього, як всі інші.

Приберіть блокування

В нашій голові є безліч блокувань, які заважають нам розширити свідомість. Отже, бути засудженими стосовно себе та інших, нездатність пробачати, не приймати реальність, постійно повертатися до минулого або гіркого досвіду… Звільніть себе від всіх емоційних і енергетичних бар'єрів! Зламайте стіни! Тим самим ви очистите душу, і ваш розум почне функціонувати з більш високою частотою.

Наближення до природи

З'єднайтесь з природою: шелестким листям, різноманітними яскравими фарбами, величними деревами, постійно мінливими хмарами та звучною водою. Доторкніться до серця світу, відчуйте єдність з ним і його дарами, в цьому відчутті криються відповіді, які ви шукаєте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *