Які спільні звички з партнером перед сном говорять про те, що ви створені одне для одного

Навіть такі дрібниці, як звички перед сном, можуть зміцнити відносини. Якщо хочете знати, чи є ваш партнер "тим самим", ваші спільні звички перед сном можуть підказати вам про це, інформує Ukr.Media.

"Коли ви лягаєте спати, то перебуваєте в найбільш вразливому стані", — говорить Рорі Сассун, експерт із відносин. Хоча ви можете цього не усвідомлювати, прості та приємні речі, які ви робите зі своїм партнером перед сном, можуть допомогти зміцнити ваші відносини, незалежно від того, живете ви разом чи просто проводите ніч разом.

Життя висуває нам свої вимоги. У всіх нас є зобов'язання перед роботою, сім'єю, друзями. Іноді ці зобов'язання можуть відсунути ваші відносини на задній план.

"Це може призвести до того, що пари лягають спати в різний час", — говорить психотерапевт із взаємин Таві Хенкок Хоун. — "Не встигнете озирнутися, як дні проходять без змістовної розмови, без справжнього зв'язку і, так, без близькості. Це може серйозно позначитися на відносинах".

Ось чому важливо, щоб подружні пари навмисно дотримувалися спеціальних ритуалів перед сном, особливо, якщо вони живуть разом уже довгі роки.

"Коли пара проводить час прямо перед сном, навіть просто обіймаючись, це може мати величезне значення", — говорить Хоун. — Значить, їх день закінчується емоційним, духовним і, можливо, навіть фізичним зв'язком".

Але як же переконатися в тому, чи зміцнюють ваші відносини ваші звички перед сном? На думку експертів, якщо ви і ваш партнер робите наступні речі перед тим, як лягти спати, ви створені одне для одного.

Ви не відчуваєте дистанції між вами обома перед сном

"Ніколи не лягайте спати сердитими" — це типове кліше відносин, яке ми часто чуємо. Але йому безумовно варто слідувати.

"Пошук варіантів, щоб знайти компроміс, дозволяє вашому партнерові знати, що ви любите його", — говорить Рорі Сассун, експерт із відносин. — Близькість вночі може змінити ваші відносини, і ви обидвоє прокинетеся вранці на правій стороні ліжка".

Ви забираєте всі свої гаджети подалі від ліжка

Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти: ігнорування партнера на користь того, щоб знову зависнути в смартфоні, не йде на користь вашим стосункам. Тому, якщо ви і чоловік візьмете за правило не включати телефони, ноубтук і телевізор прямо перед сном, це зблизить вас.

"Телебачення та інші технології — це відволікаючий фактор. Замість цього ви можете використовувати час у ліжку, щоб поговорити і зблизитися", — говорить Сассун. — Дуже важливо, щоб ваша спальня залишалася місцем для інтимної близькості і відпочинку".

Ви цілуєте одне одного і щиро говорите "на добраніч"

Якщо ви створені одне для одного, поцілунки перед сном мають бути частиною вашої вечірньої рутини. Так само важливо побажати на добраніч.

"Говорити "я люблю тебе" і бажати своєму партнерові хорошого сну — часто пари нехтують цим. Але вербальне спілкування — це гарний спосіб зміцнити ваші відносини", — говорить Сассун.

Ви притискаєтеся одне до одного

"Цей момент має вирішальне значення для пар, щоб фізично підтримувати одне одного", — говорить експерт із відносин Віккі Зіглер. Тому, якщо ви і ваш партнер любите притискатися одне до одного, це хороша ознака. За словами Зіглера, фізичний дотик — це одна з багатьох речей, яких може не вистачати у відносинах.

"Щоб зберегти зв'язок, пари повинні обійматися, торкатися, притискатися одне до одного і, звичайно ж, бути фізично близькими настільки, наскільки це можливо", — каже вона.

Ви не починаєте серйозні розмови про ваші стосунки

"Нерозлучні пари знають, що не слід вести переговори про відносини прямо перед сном", — розповідає психотерапевт Мішель. За її словами, розмови про відносини рідко працюють перед сном, "оскільки вони часто є просто з'ясуванням відносин і звинуваченнями". Замість цього час сну повинен бути часом прийняття і любові.

"Не думайте, що через те, що ваш партнер знаходиться в ліжку поруч з вами, він загнаний в кут", — говорить Мішель. — "Він буде зводити емоційні стіни, і це зовсім не допоможе відносинам".

Якщо ваш партнер — "той самий", ви, швидше за все, вирішите суперечку протягом дня і заощадите час перед сном, щоб заспокоїтися і підключитися.

Ви дійсно лягаєте спати разом

Це може здатися очевидним, але все ж важливо відзначити. Якщо ви створені одне для одного, то ваш чоловік обов'язково буде з вами в ліжку, коли прийде час спати. Звичайно, якщо у вас і вашого партнера різні графіки, це може бути неможливо, і це абсолютно нормально. Але якщо ви обидвоє вдома, постарайтеся лягати спати в той самий час.

На думку психологів, якщо партнери продовжують лягати спати одне без одного досить довго, вони можуть помітити, що "звикли" бути в ліжку порізно. У результаті пара може також "звикнути" до того, що таке роз'єднання є нормою.

Ви дивитеся одне одному прямо в очі

Якщо ви і ваш партнер намагаєтеся підтримувати зоровий контакт, коли розмовляєте прямо перед сном, це також вказує на те, що ви створені одне для одного. А все тому, що близький зоровий контакт в кінці дня відмінно підходить для зміцнення зв'язку.

"Зоровий контакт ігнорується, як тільки захоплення проходить, але він може посилити близькість", — говорить Пайва.

Як видно, немає нічого складного у вищеописаних ритуалах перед сном. Пари, які створені одне для одного, знають, що зміцнити зв'язок можна так само легко, як і зробити поцілунок на ніч.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *