Яким жінкам подобаються відносини з одруженими чоловіками

Можна зустріти чимало прикладів, коли одружені чоловіки викликають підвищений інтерес у багатьох жінок. А чому це відбувається?

Насправді є жінки, які свідомо обирають одружених, а чому вони це роблять, варто розібратися трохи детальніше, інформує Ukr.Media.

Які жінки обирають одружених

Дослідження психологів показують, що ті, хто надають перевагу одруженим чоловікам, зазвичай мають свої власні особистісні особливості.

Вони можуть бути схильні до відчуття стабільності та безпеки, яку надає шлюб, що вже відбувся.

Також серед них часто можна зустріти жінок, які відчувають задоволення від відчуття переваги, усвідомлюючи, що можуть привернути увагу чоловіка, який вже перебуває у стосунках.

Бажання підтвердити свою привабливість

Для декого вибір одружених чоловіків лежить у їхньому бажанні підтвердити власну привабливість і бажаність.

Знаючи, що чоловік уже обрав когось, вони бачать це як підтвердження своєї власної привабливості та цінності. Простий приклад: жінка може відчувати задоволення, знаючи, що одружений чоловік звернув на неї увагу.

Простіше будувати стосунки

Для декого привабливість одружених чоловіків пов'язана з емоційними аспектами. Вони можуть відчувати, що, вступаючи у стосунки з кимось, хто вже перебуває у шлюбі, вони уникають складнощів, пов'язаних з інтимними емоційними зв'язками.

Наприклад, чоловік не дзвонитиме ночами або щось вимагатиме у стосунках. За підсумком жінка зможе побудувати "вільні" стосунки, в яких мінімум обов'язків і вимог.

Практичні міркування

Деякі люди можуть віддавати перевагу одруженим чоловікам з практичних міркувань. Наприклад, вони можуть бачити в них більш стабільного партнера, з яким можна розвивати стосунки в майбутньому.

Також усі чудово розуміють, що одружений чоловік уже готовий до серйозних стосунків. Тому здається логічним, що його можна просто забрати з сім'ї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *