Ідеальна різниця у віці між дружиною та чоловіком для відносин

дружиною та чоловіком для відносин />

Гармонія в парі, безумовно, залежить від емоційної гнучкості партнерів і вміння домовлятися. Але певна статистика все ж існує, інформує Ukr.Media.

Любов може спалахнути між будь-якими людьми, незважаючи на дати їх народження та соціальне становище. Але чи буде щасливим такий шлюб чи краще насолодитися хвилинами пристрасті і шукати більш підходящого партнера? Як будуть розвиватися відносини, якщо є різниця у віці між жінкою і чоловіком, дізнаєтеся в цій статті.

Ідеальна різниця у віці між чоловіком і жінкою

Вважається, що найбільш міцні подружні союзи створюються, якщо чоловік старший за дружину на два-п'ять років. В цьому випадку психічний розвиток партнерів приблизно однаковий. І чоловік вже здатний встати біля керма сім'ї, він буде захищати свою половинку від негараздів, при цьому не роблячи сильного тиску.

Але якщо партнери вже дорослі і перейшли тридцятирічний віковий рубіж, то можливий міцний шлюб між ровесниками.

Щасливою ​​буде та пара, де жінка трохи старша за свого чоловіка, адже до цього віку чоловік стає самодостатнім. А для тридцятирічної жінки, на відміну від юної дівчини, представники протилежної статі трохи молодші виглядають привабливими і цікавими.

Якщо різниця у віці чоловіка і жінки більше п'яти років

Створюється все більше шлюбів, де дружина значно старша за чоловіка. Суспільство стає більш толерантним до таких пар, та й дами зараз зберігають свіжість і привабливість набагато довше. Подібний союз буде міцним, якщо…

  • обох партнерів влаштовує домінування жінки, як більш розумної, досвідченої і часто матеріально забезпеченої;

  • чоловік, незважаючи на юний вік, стає на чолі сім'ї, а дружина дозволяє йому приймати рішення;

  • партнери переступили сорокалітній рубіж, коли різниця в п'ять-десять років стає не такою значною.

Але все ж частіше зустрічаються союзи, де вік джентльмена набагато більший, ніж його дружини. Юна партнерка привертає такого чоловіка свіжістю і наївністю. Дівчата вступають в такі шлюби, зачаровуючи мудрістю зрілого коханого і його досвідом у вирішенні проблем. Молода жінка відчуває себе захищеною: більшість ровесників навряд чи можуть запропонувати їй стабільність, в тому числі і матеріальну.

Слабкою стороною нерівних шлюбів буває те, що більш юному партнеру хочеться веселощів і вечірок, а тому, хто старший, — тиші і спокою. Причиною сварок можуть стати різні життєві цілі, погляди, інтереси.

Якщо чоловік значно старший за дружину, нотку сумнівів вносить статистика. Жінки в середньому живуть довше, і час щасливого спільного життя може бути дуже недовгим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *