Не чекайте поки хлопець зробить перший крок

Бути об'єктом чоловічої уваги дуже приємно, а відчувати, що хтось докладає зусиль, щоб домогтися вас — мрія кожної. Але це зовсім не означає, що дівчина не може самостійно вживати дії і домагатися того, чого хоче. Ми вирішили розібратися, чому перший крок — це загальна прерогатива не тільки чоловіча, і привести кілька вагомих аргументів, чому не варто чекати, коли хтось проявить ініціативу, інформує Ukr.Media.

Ви контролюєте ситуацію

Залишатися в бездіяльності, коли мова йде про хлопця, який вам цікавий, вкрай нерозумно і ще дурніше просто чекати, поки він зробить перший крок. Беручи ініціативу у свої руки, ви автоматично отримуєте контроль над ситуацією. Тепер від вас залежить, заговорите ви чи ні, чи отримає ваше спілкування якийсь розвиток чи все залишиться, як раніше. Єдине, що дійсно не залежить від вас — це симпатія вибраного вами хлопця. На жаль, може трапитися й таке — ви підійшли перша, а хлопцеві зовсім не цікаво. Але навіть це набагато краще, ніж просто сидіти і чекати, тому що найгірше, що може подумати про вас хлопець, якому ви не цікава… та яка різниця, ви про це ніколи не дізнаєтеся. Зате отримаєте відчуття, що самі керуєте своїм життям.

Ви не мучитеся здогадками

Хлопець, якого ви розглядаєте як потенційного партнера, може зволікати з першим кроком з різних причин, багато з яких не завжди очевидні. Можливо, він просто скромний, або у нього вже є кохана. Цілком може бути і так, що він не готовий до стосунків або ж взагалі не знає, що ви про нього думаєте.

Замість того, щоб мучити себе здогадками про те, що може заважати йому підійти першим, зробіть цей крок самостійно і поговоріть з ним про ваші почуття. Якщо ж йдеться про хлопця, якого ви зовсім не знаєте, то можна здогадуватися про різні речі, зокрема і про ступінь своєї привабливості. Не перевантажуйте подібну ситуацію зайвими роздумами — у цьому випадку немає нічого правильнішого, ніж діяти.

Хлопці люблять це

Чоловікам подобається, коли протилежна стать звертає на них увагу, проявляє ініціативу або навіть робить перший крок. А кому б це не сподобалося?

Ймовірність вашого успіху дуже велика, адже якщо ви заявите про себе, з цього самого моменту ви вже перестанете бути «якоюсь дівчиною», а станете «тією, хто проявив до мене інтерес».

Якщо хлопець все ж не зрадіє перспективі провести з вами час, або ж його реакція на ваш вчинок буде вражаючою, то чи варто переживати про людину, який не оцінив вашу сміливість, упевненість і простоту в хорошому сенсі цього слова?

Ви показуєте впевненість

Бути людиною, яка знає, чого хоче — дуже сексуально. Так думають як чоловіки, так і жінки. Коли ви робите перший крок, ви доводите самій собі і своєму партнеру, що ви впевнені в своїх силах, привабливості, здатності підтримати будь-яку розмову, навіть з абсолютним незнайомцем і вийти переможницею, а також мужньо перенести поразку. Всі ці думки не виникають у людей, коли вони починають спілкування, але подібним характеристикам, безсумнівно, має місце бути.

Тому що вам нема чого втрачати

Йти в обійми невідомості може бути дуже страшно, хвилююче, але і чудово. Одним лише наміром ви можете змінити своє життя, привнести в нього щось нове, про що ви раніше і подумати не могли. Перший крок варто зробити тому, що хлопець, підійти до якого ви з якоїсь причини не можете, така ж людина, як і ви, і йому так само властиво сумніватися, хвилюватися і боятися. Просто пам'ятайте, що ви нічого не втрачаєте, зате можете придбати все.

Можна просто проявити інтерес

Зрештою, підійти першою — не значить показати хлопцеві, що він — це все, про що ви думаєте. Часто перший крок може обмежитися проявом інтересу, якщо освідчитись в симпатії — занадто радикальна міра для вас. Фліртуйте, спілкуйтеся, жартуйте, але дайте хлопцеві зрозуміти, що ви зацікавлені в ньому, як у хлопцеві, а не просто приємному співрозмовнику, адже натяки тут ні до чого, вони лише ускладнюють.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *