Ніколи не недооцінюйте силу одного дня — кожен момент, який ми проживаємо, йде назавжди, і його вже не повернути

Наші почуття ніколи не бувають остаточними, але кожен момент, який ми проживаємо, йде назавжди, і його вже не повернути, інформує Ukr.Media.

Ми проживаємо все наше життя за один день. Єдине, що дійсно існує в нашому житті — це один-єдиний день. І якщо ви не звертаєте уваги на цей день, ви вже наполовину мертві. Немає ніяких вирішальних моментів, до яких можна добратися лише в далекому майбутньому. Є лише тут і зараз, є лише дні нашого життя. І ми витрачаємо більшу їх частину невідомо на що.

Ми витрачаємо велику їх частину на купівлю одягу та речей, про які незабаром забуваємо, витрачаємо на спроби досягнення цілей, яких нам не бачити, як власних вух. Все, що робимо, ми робимо, прагнучи до чогось мінливого і швидкоплинного. Створюємо складні та довгострокові плани, які розсипаються на частини, варто їм лише зіткнутися з реальністю. Забуваємо жити в сьогоденні, спрямувавши погляд у майбутнє, прагнучи проникнути за непроникну завісу.

Ми не розраховуємо на те, що ось-ось можемо знайти кохання всього нашого життя. Не очікуємо, що наша смерть може виявитися куди більш близькою, ніж нам здається. Не знаємо, що станеться завтра щось зовсім несподіване — завтра чи сьогодні. Ми просто припускаємо, що цього не станеться.

Насправді часто ви навіть не пам'ятаєте дні вашого життя, ви пам'ятаєте лише кілька моментів, що трапилися з вами на їх протязі. Чим більше ми зациклюємося на гіпотетичному «коли-небудь», яке може так ніколи й не настати, тим більше випускаємо з уваги — втрачаємо, вважаючи його незначним і маловажним. Тим менше неповторних і чудових людей впускаємо у власне життя. Тим слабкіше розуміємо, що у фіналі нашому житті всі ми залишаємося ні з чим, і насправді у нас є лише вічне «зараз», і все, що в ньому.

"Тільки вам вирішувати, чи хочете ви жити в сьогоденні… Хочете жити повною мірою, не витати в хмарах майбутнього і не грузнучи в болоті минулого. І так, у вас дійсно є вибір, навіть якщо вам здається, ніби це не так. Кожна секунда кожної хвилини кожного дня кожного року життя — неподільно ваші, якщо тільки ви вирішите. І це рішення приймається прямо зараз".

Подумайте ось про що — цілком можливо, що, коли ви в черговий раз підете в себе, щоб поміркувати про якусь незначну проблему, яка і так незабаром вирішиться і без вашої участі, ви випустите з уваги абсолютно чудову людину. Він пройде мимо, так і не дізнавшись, що ви могли змінити в кращу сторону життя один одного.

Ви не знаєте, чи не стане ваш черговий момент життя вашим останнім… А якщо не вашим, то вашої матері, батька або кращого друга. Ви не знаєте, чи не стане цей вечір для вас доленосним моментом, в який ви приймете незначне рішення, іскорку, з якої займеться полум'я.

Що я хочу сказати? Все дуже просто: цілком можливо, якщо ви не зробите щось сьогодні, час для цього не настане вже ніколи. І якщо у вас є щось, про що ви завжди мріяли, але постійно відкладали на потім, зробіть перший крок прямо зараз. Час не міняє вас. Вас здатні змінити лише ви самі.

І поки ви будете відкладати все на завтра, це «завтра» не буде ніколи. Ваші життєві обставини не стають краще або гірше, ви просто починаєте сприймати їх інакше. Життя зовсім не змінюється, але ви — о, ви цілком здатні змінитися. І коли ви змінюєтеся, то не просто стаєте більш сприйнятливими до неминучого, ви впускаєте його у своє життя.

За один день може статися дуже багато всього. Ми народжуємося за один день, і за один день вмираємо. Нам потрібен всього один день, щоб зустріти любов всього свого життя. Все чудове, прекрасне, феєричне, що трапляється з нами, як правило, трапляється раптово, несподівано і практично ідеально — без нашого планування, а іноді навіть всупереч з усіма нашими планами.

Часто ми є найбільшою перешкодою на власному шляху до щастя.

Все, що у вас дійсно є — це «сьогодення». Завтрашній день — це просто ідея, концепція. Насправді його не існує.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *