Особливо небезпечні жіночі маніпуляції для чоловіків

Що змушує жінок йти на найжорсткіші хитрощі і маніпуляції: бажання володіти і панувати або банальні спроби звернути на себе увагу, інформує Ukr.Media.

Виступати в ролі абьюзерів і жорстоких маніпуляторів цілком можуть і дами, особливо якщо досвід минулих відносин був не дуже вдалим. І це не спроба помститися (тільки іноді), а, скоріше, бажання мати повний контроль і владу над чоловіком. І ось приклади найгрубіших жіночих маніпуляцій, на які хлопці можуть не тільки попастися, але і стати залежними від них.

Постійний контроль

Чоловікові буде здаватися, що у нього просто нервова і ревнива обраниця, але істинний сенс такої поведінки жінки — тотальний контроль.

Чоловік затримується на роботі? Жінка обов'язково повинна знати причину і стане дзвонити щогодини, перевіряючи, де ж її милий. Він іде до друзів? Тут же питання: хто вони, де живуть і як відбулося знайомство. Хлопець бажає поїхати у справах? Теж зобов'язаний розповісти, куди і з ким. І щоб подзвонив відразу, як закінчить, — вона не повинна хвилюватися. Все це одна з маніпуляцій, яку можна помилково сплутати з турботою. Чоловікові буде здаватися, що у нього просто нервова і ревнива обраниця. Може, на додачу, таке теж є, але істинний сенс поведінки жінки не цікавість, а тотальний контроль. Згодом партнерка все одно познайомилася б і з друзями, і з колегами, з'їздила б з коханим до його родичів. Але такий підвищений інтерес це завжди дзвіночок, що щось не так.

Залишити без "солодкого"

Більшість дружин або партнерок у відносинах дуже часто маніпулюють інтимом з метою "покарання" чоловіки за якийсь проступок.

Більшість дружин або партнерок у відносинах дуже часто маніпулюють інтимом з метою "покарання" чоловіки за якийсь проступок. Одна справа, якщо жінку сильно зачепила поведінка або слова обранця, вона ображена і просто не хоче близькості. І інше, коли коханню позбавляють навмисно, тому що дама знає, наскільки він необхідний чоловікам. Робити так, звичайно ж, неправильно, але в гонитві за бажаною близькістю кавалер почне шукати спосіб повернути "солодке" — стане дарувати презенти або прислужувати коханій, щоб та перестала злитися.

Газлайтинг

Маніпуляція і дуже жорстокий психологічний прийом, сенс якого — змусити людину почати сумніватися в своїй адекватності.

Насправді користуватися цим прийомом можуть і жінки, і чоловіки в рівній мірі. Але варто про нього розповісти, щоб хоча б мати уявлення, що це таке. Газлайтінг — маніпуляція і дуже жорстокий психологічний прийом, сенс якого — змусити людину почати сумніватися в своїй адекватності. Тобто коли ви чітко пам'ятаєте певний момент, а вам скажуть, що такого точно не відбувалося. І чим частіше така маніпуляція повторюється, тим в більшій небезпеці виявляється психіка жертви. Адже з'являться помилкові спогади або банальні сумніви, чи не псих ви взагалі.

Демонстративна образа

Безпрограшна ця маніпуляція тим, що жінка в будь-якому випадку отримає порцію уваги до своєї персони.

Немає нічого більш жорстокого для чоловіків і більш виграшного для жінок, як маніпулювати почуттям провини і образою. Адже на будь-яке не сподобалося або не догодило очікуванням дію або слово партнера можна просто різко відвернутися, кинувши фразу "я образилася!", і демонстративно відійти від чоловіка. Звичайно, хлопець або чоловік не стане просто стояти осторонь. Навіть якщо він відповість таким же підкресленим байдужістю, що трапляється вкрай рідко, чоловіка все одно почнуть гризти зсередини совість і з'явиться почуття провини. Безпрограшна ця маніпуляція тим, що жінка в будь-якому випадку отримає порцію уваги до своєї персони. Тут вже залежить від взаємин: хтось приб'є, нарешті, давно обіцяну полку, хтось побіжить в магазин за букетом квітів або новеньким смартфоном, а хтось влаштує пристрасну ніч вибачень. Правда, постійний тиск на жалість може з часом виробити у представника сильної статі "імунітет", або він зрозуміє, що така панянка йому не пара.

Маніпуляція безпорадністю

Якщо обраниця просить про допомогу не надто часто — це щирість, а якщо постійно — споживчий спосіб життя.

Якщо можна грати на почутті провини хлопця, можна і на мужності. Для представників сильної половини людства бути героєм і рятівником дуже важливо, особливо у відносинах з коханою жінкою. І на цьому дружина або кохана може з часом почати грати. Наприклад, прикидаючись бідною і нещасною — мовляв, без допомоги партнера не може нічого. Так, з одного боку, фізично дами дійсно часто слабкіше, тому можуть потребувати підтримки, але ще жінка може просто використовувати благовірного в своїх цілях, не бажаючи щось робити самостійно. І якщо обраниця просить про допомогу не надто часто — це щирість, а якщо постійно — споживчий спосіб життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *