Ознаки того, що ваша кохана людина дійсно вас кохає

Якщо мова йде про серйозні, здорові відносини, то ваші почуття і емоції будуть ставати все міцнішими. Настане момент, коли ви будете говорити один одному про вашу любов і не будете цього соромитися, інформує UkrMedia.

Якщо ви не завжди можете бути настільки відвертими, це не страшно. Експерти з питань відносин стверджують, що це абсолютно нормально. Відносини між двома люблячими людьми ніколи не стоять на місці.

Ви все одно вважаєте, що вам є про що турбуватися? Ваш молодий чоловік не говорить про те, як сильно вас любить? Не переживайте, це зовсім не означає, що почуття вашого супутника зовсім охололи. Існують і інші ознаки сильних почуттів. До речі, деякі з них можуть означати, що партнер любить вас трішки сильніше, ніж ви його.

Кохана людина часто вибачається перед вами

Одним із способів виразити свою любов до людини є прагнення підтримувати мир і гармонію у відносинах. Саме тому ви повинні звертати увагу на те, як часто ваша друга половинка вибачається перед вами. Якщо партнер робить це регулярно (і навіть тоді, коли для цього немає особливого приводу), значить, він любить вас і не хоче втратити.

«Прагнення і готовність простягнути вам оливкову гілку і зберегти мир у відносинах говорить про те, що партнер любить вас трішки більше, ніж ви його», – каже Вікі Зіглер, експерт з питань відносин і адвокат, що спеціалізується на шлюборозлучних процесах.

Партнер завжди і у всьому з вами погоджується

Сюди ж відносяться випадки, коли ваша друга половинка погоджується з вами, навіть коли ви й неправі.

«Така поведінка говорить про відданість і, знову ж таки, про те, що ваша друга половинка може бути закохана в вас трішки більше, ніж ви в неї. Партнер готовий трошки прибрехати для того, щоб захистити вас», – зазначає Вікі Зіглер.

Якщо ваша кохана людина, незважаючи ні на що завжди залишається на вашій стороні, це може бути очевидною ознакою її безумовної і безмежної любові до вас.

Партнер будує спільні плани

Ваша друга половинка завжди обговорює свої плани на найближче або далеке майбутнє? Цілком ймовірно, він щиро любить вас. Тереза Херрінг, сімейний психолог, пояснює:

«Той факт, що ваш партнер завжди обговорює з вами (особисті) плани, говорить про те, що він на перше місце ставить ваші відносини. Це також говорить про його повагу до вас і про те, що ваші час і думка для нього важливі».

Ви можете бути впевнені в тому, що партнер ставиться до вас і ваших відносин серйозно.

Хоче дізнатися вас як можна краще

Це говорить про те, що партнер закоханий саме у вас, а не у вашу зовнішність. Ви йому щиро цікаві. Він хоче краще вас дізнатись і стати частиною вашого життя. Зацікавлена людина завжди ставить питання про ваше життя і сім'ю, ділиться з вами інформацією про себе і разом з вами робить те, що вам подобається робити.

Кохана людина знайомить вас зі своїми батьками

Знайомство з батьками – це ще одна ознака серйозних намірів. Епріл Девіс, професійна сваха, зазначає:

«Ваш улюблений чоловік вважає, що вам необхідно познайомитися з його батьками, найважливішими людьми в його житті, тому що ви для нього важливі. Він упевнений, що у ваших відносин є майбутнє».

Ви ще не познайомили вашу улюблену людину з батьками? Саме час задуматися про те, щоб це зробити.

Пам'ятає про важливі для вас дати і події

Ваша кохана людина пам'ятає важливі дати і події у вашому житті? Наприклад, день, коли ви зустрілися або вперше поцілувалися. Це може говорити про кілька речей. По-перше, про те, що ваш партнер – натура романтична. По-друге, ваші відносини для нього дуже важливі. Херрінг каже з цього приводу наступне: «Щиро зацікавлені у підтримці та збереженні відносин партнери, як правило, пам'ятають все, що стосується цих самих відносин, включаючи навіть самі незначні деталі. Вони влаштовують невеликі, але приємні сюрпризи для того, щоб показати, що все, що відбувається між ними – має значення».

У вашої улюбленої людини завжди є для вас час

Ваша улюблена людина завжди знаходить час для вас, незважаючи на зайнятість чи втому? Це ще одна ознака її любові по відношенню до вас. Така поведінка ясно говорить про бажання проводити час у вашому оточені і ставити ваші відносини на перше місце.

Не соромтеся робити те ж саме для вашої другої половинки. Покажіть їй, що ви любите не менше.

Партнер може надсилати вам дуже довге повідомлення

Ця ознака не завжди актуальна, оскільки всі люди різні. Тим не менш довгі повідомлення – як правило, кажуть про те, що партнер від вас без розуму. Тим більше чоловіки, як правило, віддають перевагу стислості в спілкуванні.

«Довгі повідомлення – це ознака того, що людина хоче спілкуватися з вами. Ви займаєте всі її думки», – говорить сімейний психолог Девід Беннетт.

Кохана людина підтримує вас

Ваша улюблена людина настільки сильно вас любить, що готова зробити що завгодно для того, аби ви були щасливі. Вона весь час намагається підтримати вас.

«Припустимо ваш партнер знає, що у вас був довгий і важкий робочий день. Він може приготувати смачну вечерю до того часу, як ви повернетеся з роботи. Він може заїхати за вами на роботу і запропонувати піти в ресторан, щоб не турбуватися про вечерю», – розмірковує письменниця і експерт з питань способу життя Джай Майра.

Якщо ваш партнер здатний на подібні вчинки, це прекрасно. Постарайтеся час від часу робити для нього те ж саме. Робіть його щасливим.

Він пишається тим, що ви є частиною його життя

Ваш партнер не приховує ваші стосунки від родини, близьких друзів та колег. Це говорить про те, що він вас дійсно любить і пишається тим, що ви є частиною його життя.

Як зазначає експерт з питань відносин Бетані Риккиарди:

«Я б не стала оцінювати серйозність відносин на основі того, як часто ваш улюблений чоловік викладає ваші спільні фото в «Фейсбук». Краще зверніть увагу на те, як він веде себе, коли ви перебуваєте в оточенні інших людей. Тримає він вас за руку або ж намагається ніяк не афішувати те, що ви разом».

У поведінці вашої улюбленої людини, в тій чи іншій мірі присутні вищеперелічені речі? Висока ймовірність того, що вона просто без розуму від вас. Ви не спостерігаєте жодної з перерахованих вище ознак? Не турбуйтеся. Ці ознаки – лише маленька частина всіх тих способів, якими людина може проявляти свою любов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *