Про що не варто говорити з батьками свого коханого під час знайомства

Зустріч з батьками коханого є одним з найважливіших моментів у житті будь-якої дівчини. Якщо ваш хлопець говорить про те, що збирається познайомити вас зі своїми рідними, то кращим рішенням у такій ситуації стане отримання інформації про теми, які краще не зачіпати під час розмови. Це дозволить сформувати гарне враження про вас в очах рідних і близьких хлопця, інформує Ukr.Media.

Обговорення інтимного життя

Така тема точно не підходить для обговорення під час першої зустрічі з батьками. Незалежно від ступеня близькості з батьками, розмови про сексуальні переваги, кількість партнерів можуть стати причиною виникнення непорозуміння і незручної паузи у розмові. Таке краще обговорювати лише з коханим.

Фінанси

Правила етикету накладають заборону на тему фінансів. Якщо йдеться про першу зустріч з батьками хлопця, то ця заборона стає ще актуальнішою. Вам не потрібно робити акцент на матеріальному і соціальному становищі родини. Можна обійтися похвалою, а уточнення фінансового боку питання у деталях буде сприйматися як прояв меркантильності. Ви не повинні бути в очах батьків хлопця меркантильною особистістю, адже тоді з високою часткою ймовірністю вони будуть проти ваших відносин.

Політика і релігія

Ця тема дуже складна, з цієї причини для розмови у межах першої зустрічі вона не підходить. До того ж не можна забувати, що співрозмовники можуть дотримуватися різних поглядів з одного питання, це помітно підвищує ймовірність виникнення суперечок і конфліктів. Вам потрібно відсунути гострі теми на другий план, це допоможе закласти правильну основу відносин з батьками хлопця. Питання релігії, події на політичній арені не повинні миготіти у розмові. Щоб уникнути їх, вам потрібно йти від суперечок, переводити розмову в інше русло.

Проблеми зі здоров'ям

Ваші проблеми зі здоров'ям повинні залишитися лише вашими, принаймні, під час першої зустрічі з батьками хлопця. Скарги на свої хвороби не допоможуть налагодити контакт з батьками чоловіка. І взагалі, обговорення такої теми під час першої зустрічі є недоречним і дивним.

Обговорення недоліків партнера

Якщо у розмові беруть участь батьки, то обговорення слабких сторін вашого хлопця не має проявлятися у жодному вигляді. Якщо вам захотілося висловити батькам хлопця невдоволення з приводу його поведінки у відносинах, то з високою часткою ймовірності у обличчя вони посміхнуться, але у них складеться погане враження про вас. Такі теми мають обговорюватися з партнером і не поширюватися на інших людей, включаючи його батьків.

Поговір

Якщо ви не хочете здатися невихованою, то уникайте обговорення інших людей під час розмови з батьками хлопця. Плітки і дурні історії — це погана основа для формування конструктивного діалогу. Така поведінка відштовхує людей, не забувайте про це.

Відносини з колишніми партнерами

Екс-кохані повинні залишитися у минулому, тому спогади про них під час першої зустрічі з батьками вкрай недоречні. Ви повинні висувати на перший план свого хлопця, не заглиблюючись у минуле.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *