Самотній чоловік не побоявся взяти з притулку п’ятьох дітлахів і тепер його називають “Батьком року”

Батько-одинак вирішив усиновити трьох маленьких хлопчиків, але на цьому не зупинився. Його шляхетність подарувала новий будинок тим, хто цього потребував найбільше. Адже чоловікові самому не з чуток відомо, що означає жити далеко від рідних, інформує Ukr.Media.

Найчастіше діти опиняються у притулках з причин, що не залежать від них. Однак є люди, готові взяти на себе відповідальність і стати прийомними батьками. Один з таких чоловіків — батько-одинак з США Роберт Картер, який тепер може похизуватися п'ятьма чудовими діточками: трьома синами і двома доньками.

Спочатку чоловік оформляв документи на усиновлення хлопчиків: Роберта-молодшого, Джованні і Кіонте, але пізніше дізнався, що у хлопчиків є сестри, які теж живуть у дитячому притулку. Картера анітрохи не збентежила така новина, і він сміливо прийняв рішення взяти під опіку й дівчаток.

Чоловік був упевнений, що розлучати близьких людей не можна, адже і він сам знає, як це.

Мати Роберта Картера боролася з алкоголізмом і не могла утримувати родину, тому у ранньому віці чоловік пізнав смак болю і втрати.

"У моєї мами було дев'ять дітей, але я навіть не бачив свого молодшого брата. Йому було два роки, коли нас розлучили. Ми зустрілися, коли йому виповнилося 16 років. Тому я розумію це почуття і знаю, що хлопцям важливо бачитися з сестрами і перебувати поруч. Коли я тільки оформив опікунство над хлопчиками, вони щоразу говорили про своїх сестер", — зізнався батько-одинак.

Заради дітей чоловік придбав нерухомість і облаштував будинок так, щоб він вміщував його нову велику родину.

"Я щасливий, що все закінчилося, і я став батьком цих дітей. Я буду їх татом до самого кінця. Вони знають, що їм ніколи більше не доведеться боротися з почуттям розлуки", — поділився емоціями чоловік.

Користувачі Мережі захопилися вчинком Роберта.

  • З глузду з'їхати! Це настільки чудово. Який чудовий чоловік і батько.
  • Мати такого чудового батька — справжнє благословення для цих дітей. Вітаю і бажаю щастя цій родині.

Здавалося б, навіть повні родини не завжди можуть впоратися з вихованням однієї дитини, але Картер, який є батьком-одинаком, поставив нову мету і довів, що немає нічого неможливого. Приклад чоловіка показує, що будинок — це не завжди те місце, де ви народилися. Будинок там, де на вас чекають.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *