Ще підлітком юнак зробив коханій пропозицію, але одружитися пара змогла лише через 50 років

Чоловікові довелося півстоліття чекати, поки кохана погодиться одружитися з ним. Він зробив їй пропозицію ще коли був підлітком, але тоді дівчина не могла стати його дружиною. Пара розлучилася, але через 50 років довела: справжньому коханню ані час, ані відстань не є перешкодою, інформує Ukr.Media.

Джоан Рід і Джордж Лоу, які народилися у Шотландії, познайомилися ще у початковій школі, коли їй було вісім років, а йому — дев'ять, і тепер вони збираються одружитися. Ці двоє почали зустрічатися у підлітковому віці, і 18-річний Джордж зробив Джоан пропозицію, коли пішов служити до армії.

Однак тоді Джоан його дружиною не стала, адже через службу її коханий повинен був переїхати до Німеччини, а дівчина не хотіла полишати свою родину. Джордж поїхав, і пара втратила зв'язок одне з одним.

Відтоді обидва двічі побували у шлюбі, але про перше кохання не забували ніколи. За цей час Джордж встиг знову переїхати: повернувшись з Німеччини він оселився у Солсбері, Великобританія, а потім влаштувався у рідному Данді.

Джоан нікуди не переїжджала, але у її житті теж відбувалися великі зміни. Вона встигла одружитися, дізнатися, що безплідна, перенести операцію з видалення матки. Потім у неї з'явився артрит, і через усе це їй довелося відмовитися від роботи. А ще жінка дуже погладшала і почала важити майже 90 кілограмів.

Втім, якби не перенесені труднощі, Джоан могла б так і не зустрітися з Джорджем знову. Почавши боротьбу із зайвою вагою і домігшись своєї мети, жінка зважилася знайти своє перше кохання у фейсбуці.

Джоан почала з того, що написала Джорджу повідомлення — це сталося ще у 2017 році. Спочатку чоловік не впізнав її, адже до того часу з дня розставання пари минуло 47 років, та й прізвище Джоан встигла змінити.

"У мене було інше прізвище. Я була одружена, тому він не знав, хто я. Він сказав: "Вибачте, я не знаю, хто ви", — і тоді я попросила його подивитися на чорно-біле фото у моєму профілі."

Побачивши старий знімок, Джордж упізнав Джоан, і вони почали спілкуватися. Листування тривало п'ять місяців, перш ніж відбулася їх перша за довгі роки зустріч.

"Я чекала біля кав'ярні, коли побачила, як він виходить зі своєї машини. Моє серце билося дуже швидко, і я відчувала тих метеликів у животі, як у ті молоді роки. З ним відбувалося те ж саме", — розповіла Джоан.

Закохані з'їхалися лише за кілька місяців після того побачення. Правда, для цього їм довелося зруйнувати два шлюби. До того часу Джордж був одружений зі своєю другою дружиною 13 років, але зустрівшись з першим коханням він зрозумів, що доведеться розлучитися.

Те ж саме було і з Джоан, але вона вийшла з шлюбу, який тривав цілих 28 років, і ні про що не шкодує.

"Мені важко було зробити це, коли я була молодшою. Ми просто чудово ладнаємо одне з одним. Ми сміємося і бавимося разом. Він піклується про мене. Не минуло жодного дня, коли б ми не були по-справжньому щасливі."

Жінка зізналася, що ніколи не припиняла думати про відмову Джорджу.

"Я думала про Джорджа весь час, мені було цікаво, як він там. Він був моїм першим коханням, він був веселим і добрим. Але ніколи не знаєш, що станеться у житті."

А потім Джордж повторив свою пропозицію — 50 років потому. Це сталося прямо перед найчарівнішим святом у році.

"Я була у нашому будинку, нагорі, готувалася до Різдва, коли він піднявся до мене і запитав мене про це. Він не вставав на одне коліно, тому що у нього артрит."

На пропозицію Джоан негайно погодилася. Весілля ще не відбулося, адже цій парі потрібно дочекатися офіційного закінчення своїх попередніх шлюбів. Але весільну сукню жінка вже вибирає, а ще вона точно знає, кого покликати у подружки нареченої — фітнес-тренерку, яка допомогла їй скинути вагу.

Для Джорджа і Джоан навіть 50 років не стали перепоною на шляху до щастя. Справжнє кохання живе довго, а, можливо, і вічно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *