“Скоро “ліфт” приїде і за мною. Я здивований, що так довго живу”

Екс-міністр оборони "ДНР" Ігор Стрелков (Гіркин) впевнений, що Москва почала зачистки всіх одіозних лідерів "народних республік" в Донбасі: уникнути "ліфта", "кави" або походу в "ресторан" не вдасться нікому з терористів.

8 лютого в одному з ТВ-інтерв'ю Гіркин зізнався, що не пам'ятає Гіві, передає Ukr.Media.

“Гіві особисто, фактично, не знав. Я його навіть не пам'ятаю, незважаючи на те що він був у Слов'янську, і він був у Донецьку під моїм командуванням, і в Сніжному. Я його тоді не зрозумів з однієї простої причини. Можливо, я його бачив… У число командирів при мені він не входив. Потім він різко у вересні став командиром батальйону, як і хто його призначив, я не знаю. Я з ним фактично близько не був знайомий", – розповів Гіркин.

На його думку, до вбивства комбатов та одіозних персон в окупованому Донбасі причетні не тільки українські ДРГ, серед кілерів можуть бути і росіяни.

"На рахунок Мотороли я схиляюся до того, що це дії українських ДРГ, на рахунок Гіві нічого поки сказати не можу", – зазначив Гиркин.

При цьому терорист рекомендував утриматися від патетичних слів про помсти Києву, якими вчора сипав Олександр Захарченко. Спочатку слід розібратися, хто і за чиїм наказом зачистив окупантів.

“Захарченко – балабол. Він був балаболом при мені, коли я з ним був. Людиною, який давав слово і порушував його менше ніж через кілька годин, роблячи зворотні речі. Те, що в Донецьку перебили або вигнали звідти всіх людей, які вміли самостійно приймати рішення і відповідати за свої слова, це факт. Ясно, що без політичної волі Москви … робити ніхто нічого не буде. Корінь вирішення всіх проблем Донбасу лежить в Москві у Кремлі", – упевнений Гіркин.

Колишній ватажок "ДНР" чекає, що незабаром і сам стане жертвою "російського світу".

“Через деякий час відсвяткуєте і мою смерть. Я ще дивуюся, чого я спокійно ходжу …я реаліст, я чудово розумію", – резюмував Гіркин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *