“Відбудеться те, про що ви навіть не здогадувалися”: Ніколи і нікому і за жодних обставин не розповідаєте про ці речі

Ніколи, нікому і за жодних обставин не розповідаєте про ці речі і відбудеться те, про що ви навіть не здогадувалися, інформує Ukr.Media.

Дотримуйтеся деяких простих правил, які допоможуть вам уникнути багатьох негативних речей.

Не посвячуйте половинку у ваше минуле

Як тільки ви одружуєтеся запам'ятаєте правило, яке ніколи не можна переступати. Ніколи не розповідайте своєму чоловікові чи дружині про ваші стосунки до них. Навіть якщо вас питатиме, благатиме, а іноді й шантажуватиме. Під цією "простою цікавістю" криються майбутні сварки та переживання.

Якщо ви тільки дасте слабину, ви пустите корінь зла у ваші стосунки, а може і початок кінця. Ваш чоловік буде невпевнено почуватися, стане сумніватися, порівнювати себе, хто краще, дратуватися і злитися на вас.

Так само ці ж правила діють і в протилежному напрямку. Жінці, як би вона вас не просила, завжди говоріть чарівну фразу: "Ніхто навіть поряд з тобою не стояв, коханий, і я не хочу про них навіть згадувати".

Це убереже вас від тисячі проблем та розбіжностей, які можуть виникнути після.

Не варто копошитися у минулому партнера, а якщо він сам раптом вирішить поділитися спогадами, треба твердо припинити його словами: "Те, що було у тебе до мене, залишилося в минулому. Мене це не цікавить!".

Геть минуле. Живіть тут і зараз.

Є речі, які не варто розповідати навіть найближчій людині. Ми маємо права на їхнє мовчання. Знаєте, є така фраза в суді: "Все, що ви скажете, буде розцінено проти вас".

Отже, є речі, які ви повинні залишати при собі.

Адже відомо кожному: наше життя залежить не тільки від нас самих, а й від людей, що оточують нас, від подій. Як на дорозі, навіть якщо ви дотримуватиметеся всіх правил, є такі моменти, які від вас не залежать.

Не розказуйте про свої плани на майбутнє

Як часто поділившись із кимось потаємним, наші плани вислизають від вас, як пісок крізь пальці. Дуже часто розказаний хоч комусь одному план ніколи не буде спрацьовано тому, що ті слова, які ви почуєте, поради посіють сумніви у ваш розум, послаблять бажання, нададуть сумніви і ви ніколи вже не реалізуєте задумане.

Психологи з'ясували, що коли ви поділилися з кимось своїм геніальним планом, ваш мозок автоматично вважає його виконаним і перестає працювати на подальше досягнення результату.

Не беріть участь у плітках про інших

Запам'ятайте, якщо ви чуєте, як хтось із незнайомих пліткує про когось з вами, наступним об'єктом для обговорень можете стати ви. Бійтеся таких людей, а точніше цурайтесь говорити їм правду про себе, яка б вона не була. Особливо теж говорити про когось погано. Та людина неодмінно дізнається про ваші слова.

Кажуть, треба боятися не того, про кого говорять погано, а того, хто говорить погано про інших. Чим вищий чин, тим більше бісів. Теж стосується й засудження. Тобто осуду, коли немає людини поряд. Тому дуже важливо і самому не починати і заздалегідь акуратно зупиняти подібні плітки про інших.

Єдина порада просто слухайте і не приймайте їх до себе. Важливо не те, що в нас входить, набагато важливіше, що виходить. Слухайте, а тоді не розповідайте іншим що почули, навіть якщо це правда. Та й до того ж інформацію, яку ви чуєте, ділите на 3, сприймайте її критично, адже часто вона не перевірена, та й у хорошої людини, буває, зазвичай, дуже багато заздрісників. Такі люди можуть просто по дурниці обговорювати слабкості та невдачі іншої людини, а можуть свідомо намагатися занизити її якості та результат діяльності.

Пам'ятайте пліткарі говорять погане не тільки вам, а й про вас. Тому вмійте з ними поводитися максимально просто, легко, дружньо, але за жодних умов не розповідайте нічого про себе.

Успіх у всіх починаннях супроводжує тих, хто мало говорить, але багато чого знає.

Не говоріть про ваші труднощі

Не важливо, де вони вас супроводжують. На роботі, вдома, в особистому житті чи у фінансах. Ваші проблеми — це тільки ваші проблеми та вирішувати їх тільки вам.

Так, розповівши, що ви нещасні, бідні і не здорові, ви отримаєте від них частку підтримки, доброти і людської співучасті, але все одно ви залишитеся в пам'яті у людини як людина слабка, яка не вміє самостійно вирішувати свої труднощі.

Якщо ви розповісте і про свої слабкі сторони, ви можете отримати у них удар в майбутньому.

Не діліться станом своїх фінансів

Гроші теж дуже люблять тишу. Про свої доходи та витрати не варто говорити взагалі нікому. Це дозволить, грубо кажучи, не наврочити себе, "не заблокувати грошовий потік" і уникнути багато фінансових проблем.

Ваша дієта, здоровий спосіб життя і навіть знання як вчинити правильно, продовжаться довго, якщо залишаться у таємниці.

Про свої переваги, життєві принципи, про те, що ви любите чи що ні, з ким спілкуєтеся, а з ким навідріз відмовляєтеся теж знати нікому не потрібно.

Не звітуйте про це, не пояснюйте причини.

Не говоріть про свої недоліки

Не слід виставляти свої слабкі сторони напоказ. Навіть у близькому колі.

За зручної ситуації люди цим обов'язково скористаються. І вам це може бути дуже боляче. І це може статися в найневідповідніший момент, коли ви цього зовсім не чекаєте.

Свої слабкі сторони слід робити сильними. Спокійно працюйте над своїми слабкостями і намагайтеся перетворити їх на свої переваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *