В’єтнамець зловив маленьку дівчинку, яка випала з 12-го поверху

У в'єтнамському місті Ханой кур'єр служби доставки зловив дворічну дівчинку, що впала з балкона 12-го поверху, інформує Ukr.Media.

31-річний Нгуєн Нгок Ман сидів у своїй машині в очікуванні заявки на доставку, як раптом почув плач дитини і крики. Висунувши голову з вікна, він побачив дівчинку, яка знаходилася майже в 50 метрах над землею.

Кур'єр швидко вистрибнув з автомобіля і забрався на козирок сусідньої будівлі, щоб підібратися ближче, якщо дитина впаде. Коли дівчинка все ж почала падати, чоловік втратив рівновагу, але все одно спробував зловити її і не дати їй приземлитися прямо на землю. Дитина в результаті впала на коліна кур'єру. «Я обійняв її, а потім побачив, що у неї з рота йде кров, і дуже злякався", — сказав Нгуєн.

Дівчинку доставили в лікарню, там у неї діагностували вивих стегна, але інших травм не було. Кур'єр же трохи пошкодив руку і вдався до знеболюючих препаратів.

Нгуєн, який після цього випадку став дуже популярний, проте сам героєм себе не вважає, тому що "будь-хто вчинив би так", спробувавши врятувати дитину. Деякі люди пропонують Нгуєну подарунки і гроші, але він від усього відмовляється.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *