У будь-який момент вас підставить: 5 ознак, що людина лише вдає із себе доброзичливу

Якщо відчуваєте в комусь нещирість, придивіться до людини уважніше — не виключено, що вона вас справді не любить. Але ретельно це приховує, інформує Ukr.Media.

У компанії та на роботі дуже хочеться довіряти тим, з ким спілкуєшся — інакше неможливо почуватися у своїй тарілці. І розслабитися не вийде, якщо серед вашого оточення є той, хто вас потай недолюблює і готовий підставити в будь-який момент. Як то кажуть, ворога краще знати в обличчя, тому придивіться — чи немає в його поведінці цих ознак?

Підкреслена ввічливість

Це, по суті, обладунки для людини. Коли всі на "ти", а до вас вона звертається на "ви" — це взагалі яскравий червоний прапор, що людині довіряти не можна. Для неї така показана ввічливість — спосіб уникнути зближення з вами, щирості за допомогою соціальної маски.

Уникнення зорового контакту

Немає контакту очей — отже, немає довіри та щирості у стосунках. Людині просто некомфортно з вами зближуватися: вона не хоче сваритися або вступати в конфлікт, але й перебувати поруч і взаємодіяти з вами теж не хоче.

Жодних питань

Якщо хочеться пізнати когось краще — ми ставимо людині запитання. Якщо ж нам нецікаво, що відбувається в неї в житті, що вона думає з того чи іншого приводу, по допомогу ми до неї звернемося, тільки якщо нікого іншого на Землі не залишиться — це означає, що вона нам просто не подобається.

Негативна мова тіла

Язик може брехати, вираз обличчя теж, але ось тілесні прояви контролювати набагато складніше. З великою часткою ймовірності людині ви дуже не подобаєтеся, якщо:

  • Вона відступає, коли ви наближаєтеся, здригається від дотиків
  • Її стопи спрямовані від вас
  • Вона не дивиться в очі і взагалі в обличчя
  • Схрещує руки під час розмови
  • Часто дивиться на годинник або в телефон

Усе це означає, що людині поруч із вами некомфортно, їй не хочеться з вами спілкуватися.

Замасковані образи

Або образи-компліменти — коли незрозуміло, хотіла людина вам комплімент зробити чи образити. Наприклад: "О, ти вже начальник відділу! Ти така крута, але ж усього лише звичайний бухгалтер". Або: "Треба ж, ти все-таки знайшла собі сукню по фігурі. Правда, колір зовсім не твій"; "Ти так схудла! Ще б у грудях пару сантиметрів додати".

Що з цим робити? Нічого. Просто мати на увазі, що ця людина вас недолюблює — тож намагатися з нею потоваришувати безглуздо, а пліткувати з нею чи бути відвертою — небезпечно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *