У Кореї відбулося чергове щорічне змагання, де потрібно нічого не робити

У Південній Кореї пройшло щорічне змагання Space-out, учасники якого розслабляються далеко від міської суєти і отримують призи за найстабільніший пульс, інформує Ukr.Media.

Конкурс проходить з 2014 року. Протягом 90 хвилин його учасники повинні просто ловити дзен і відволікатися від щоденної рутини, тобто нічого не робити. За десятками конкурсантів спостерігають глядачі та журі.

Цього року кількість учасників змагань через коронавірус скоротили з 80 до 30 осіб. Перше місце зайняв 34-річний кореєць, який управляє перукарнею. Срібло дісталося чемпіону 2019 року Лі Радде. Він працює ведучим на англомовному радіо в Сеулі, а заради конкурсу десять годин їхав на мотоциклі на острів Чеджу.

"Моє найбільше досягнення в житті — це перемога в конкурсі 2019 року. Тож логічно, що моє друге найбільше досягнення в житті — це друге місце в 2021 році", — сказав Радде.

Конкурс був придуманий для того, щоб дати трудоголікам можливість розслабитися, причому зробити це без почуття провини. Організаторів постійно запрошують для проведення змагань в різні країни, у тому числі європейські. Такі змагання вже проводили, наприклад, в Пекіні і Роттердамі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *