Зраджена дружина вирішила присоромити чоловіка, але її метод виявився жахливіший його вчинку

Чоловік зрадив своїй дружині прямо в сімейному ліжку і попався. Обдурена дружина не стала терпіти приниження і вирішила присоромити ошуканця, правда, трохи перестаралася з помстою і налаштувала всіх проти себе, інформує Ukr.Media.

Чоловік на ім'я Гарі вирішив зрадити своїй дружині та не знайшов кращого місця, ніж їх спільний дім і подружнє ложе. Природно, зберегти свій вчинок в таємниці йому не вдалося, і його половинка не тільки дізналася про обман, але навіть з'ясувала ім'я суперниці. І щоб присоромити їх обох, вона вибрала досить оригінальний спосіб, але трохи перестаралася з втіленням задуманого — жінка винесла на вулицю ліжко, в якому чоловік їй зрадив, зняла з нього матрац і написала на ньому послання зраднику червоною фарбою з балончика:

 • "Я змінила замки, Гері. Віднеси ліжко додому до Лаури. Я подаю на розлучення і розповіла дітям, що ти зробив в нашому ліжку. Вони більше не люблять тата".

Послання невірному чоловікові стало надбанням громадськості. Його прочитали практично всі жителі вулиці, включаючи користувача соцмережі, який сфотографував творіння жінки та опублікував його інтернеті.

 • "Давайте залучимо дітей у все це…" — назвав чоловік свій пост.

Хлопець вважав, що сама помста жінки може бути й непогана, але вона з нею перестаралася, адже втягувати дітей в сімейні конфлікти неправильно. І з ним погодилися багато людей.

 • "Вона втягнула всю околицю в це".
 • "Залиш дітей у спокої! Блін, чому люди завжди намагаються втягнути дітей в дорослі проблеми? Це може тільки зашкодити дитині".
 • "Ого, звучить як жорстоке поводження з дітьми".
 • "Правильно, скажи дітям, що ти дурна".

Хтось розповів, наскільки важко дітям пізнавати такі новини, ґрунтуючись на власному досвіді:

 • "Мої батьки розлучилися, коли мені було вісім років, зараз мені 30. В цьому році я дізнався, що мама зраджувала батькові. Мачуха сказала про це моїй дружині, думаючи, що ми вже знаємо. Зараз це викликало у мене дивні думки про матір, але, чесно кажучи, я радий, що не знав цього досі. Це лише ускладнило б все".
 • "Як людина, у якої в родині постійно відбуваються розлучення, я можу на власному досвіді сказати, наскільки погано втягувати в це дітей".
 • "Я був підлітком, коли батьки розлучалися через схожу ситуацію. Мене це скалічило психологічно".

Однак деякі люди встали на бік ошуканої жінки:

 • "Так, звичайно, з її боку, неправильно наносити непотрібну травму дітям, але я відчуваю, що назва повністю ігнорує той факт, що Гері — повна нікчема, яка зрадила свою сім'ю, включаючи цих дітей. Не прямо, але він теж травмував їх, більш жорстоко і на все життя. Навіть якщо вони не розлучаться, дітям все одно доведеться жити в сім'ї, де батьки не мають нічого спільного, крім злоби один до одного, поки, зрештою, не розлучаться через десяток років".
 • "Чому діти не заслуговують того, щоб знати, що хтось важливий у їхньому житті — погана людина? Не потрібно розповідати їм подробиці, але якщо вони вже знають, що таке секс, вони повинні знати, що їх батько зробив щось не так".
 • "Якщо людина у відносинах обманює, це вже не просто сімейна проблема. Він знищив і віддав всю сім'ю. Діти мають право знати, чому вони більше не будуть жити зі своїм батьком".

А окремі коментатори почали жартувати над ситуацією:

 • "Це відмінний спосіб зганьбити сусіда, який виставляє свої речі на вулицю".
 • "Сюжетний поворот: це написано кров'ю дітей".

Люди вважають, що дружина не бажає своїм дітям зла, просто для неї події — надто великий шок, в якому неможливо приймати обдумані і зважені рішення. Після того, як відкривається обман, люди нерідко починають мстити своїм колишнім надмірно емоційно, через що навколишні починають засуджувати їх самих замість зрадників.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *