«Це сумно для мене, як для матері». Олена Зеленська розповіла, як війна змінила життя і плани на майбутнє її двох дітей

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, як війна змінила життя і плани на майбутнє її двох дітей — 11-річного сина Кирила і 19-річної доньки Олександри.

В інтерв’ю Yle дружина президента Володимира Зеленського зізналася, що шкодує про втрачені важливі роки дитячого та підліткового віку своїх дітей і всіх українців. Зеленська повідомила, що її донька сконцентрована на навчанні, проте не будує планів на майбутнє, тоді як син мріє стати військовим.

«Повсякденні справи моєї дочки пов’язані з навчанням, але в неї немає жодних планів на майбутнє. Це сумно для мене, як для матері. Син знає всі типи ракет, які Росія запускає по нас. Він також може розрахувати їхню швидкість. Хотілося б, щоб мій син цікавився музикою, мистецтвом, спортом, а не мріяв служити в армії чи авіації», — зізналася перша леді країни.

Зеленська повідомила, що створювати відчуття «нормального життя» їй вдається в рідкісні моменти — наприклад, коли вона допомагає синові з домашнім завданням. Однак у реальність повертає сигнал повітряної тривоги, під час якої, за її словами, вони з дітьми ховаються у «звичайному підвалі».

«Коли я допомагаю синові з домашнім завданням або доглядаю за нашими домашніми тваринами. Але коли вмикається сирена повітряної тривоги, ми повертаємося до реальності. Вранці я збираю дітей до школи і ми продовжуємо жити, але тиск війни завжди присутній. Життя не є нормальним», — зазначає Зеленська.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *