Іграшки для малюків 1-2 роки

іграшки для дітей віком до 2 років

Зараз можна купити все, що побажаєте ви та ваша дитина. Іграшки в магазинах можна підібрати за віком та за розвитком дитини. Дитині потрібно обов’язково купувати іграшки. Він колись грає в іграшки, він розвивається психологічно і фізично. Він дізнається навколишній світ через ігри. Під час гри діти навчаються спілкуватися з іншими дітьми.

Якщо у вашій сім’ї кілька дітей, то вам потрібно купувати дітям різні іграшки. Щоб вони мали іграшку — друг. В основному всі діти бояться спати вночі одні, сплять із увімкненим світлом.

Якщо буде своя іграшка у дитини, то дитина вважатиме її своїм другом. Лягає спати з іграшкою, дитина разом з іграшкою болітиме і питиме ліки, їстьме разом з нею. Є, звичайно, у дітей та улюблені іграшки.

Зміст

Дитячі психологи радять батькам

Батьки не повинні говорити дитині, щоб вона викидала свої зламані іграшки. Кожна іграшка це сходинка у нове життя. Дитина пам’ятає, що пов’язувало її із цією іграшкою, свої емоції позитивні чи негативні, різні переживання.

Психологи кажуть, що асоціюють різні іграшки по-різному. Наприклад, із реальним життям, агресія, творчої фантазії. Батьки робіть подарунки дітям якнайчастіше. Даруйте іграшки розвивайте малюка!

іграшки для малюків
іграшки для малюків

Вибирайте дитячі іграшки за віком

У віці 1 року дитина починає ходити своїми ніжками. Дитина виросла з брязкальця, їй потрібні тепер інші. Багато батьків не знають, що купити, в магазинах розбігаються очі на вибір іграшок. Можна купити дитині велику конячку — качалку.

Дітям подобається гойдатися на коні. А також можете попросити в магазині великі коробки з картону, діти люблять грати в коробках, ховатись у них, уявляти, що вони їдять на машинах, пливуть на кораблях. Ці коробки безпечні.

Ще купують маленьким дітям стільці гойдалки. Для дівчаток беруть лялькові будиночки та лялькові коляски. Дівчата саджають своїх лялечок у візок і катають. Діти хочуть швидше вирости і стати як мама та тато.

У віці 2-х років батьки купують м’ячі, книги, машинки, ляльки, кубики. Розвиваючі ігри, гумові, пластмасові. Можна, звичайно, купувати й інші іграшки.

Найпоширеніша іграшка, яку купують батьки, або дідусі з бабусями – це маленький триколісний велосипед. Дитині буде цікаво навчитися кататися. Велосипед краще купувати у спеціалізованих магазинах. Вам продавець підкаже якийсь велосипед придбати.

Дитині потрібно купити пластилін та глину. Щоб дитина розвивала пальці рук. А також купуються кольорові крейди та біла дошка, щоб дитина вчилася малювати.

Купують також фломастери, олівці, фарби. Виділіть дитині місце, де вона малюватиме, і вішатиме на стіну свою творчість. Виділіть кімнату для малювання, столик та стілець.

Купуйте для здоров’я дитини гойдалки, щоб дитина була гнучкий і спритний.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *