Коляска для новонародженого: правила вибору

коляска

У величезній кількості візків на полицях магазинів сьогодні не важко загубитися. З кожним роком на ринку з’являються нові види, які для незнаючої людини є чимось незрозумілим.

А продавці-консультанти, щоб продати виріб, здатні розхвалювати будь-який варіант, на який впаде погляд покупця. У цій статті наведено результати опитування безлічі сучасних мам, які діляться досвідом.

Зміст

Які коляски бувають?

В основі своєї всі вони діляться на дві категорії – коляска-люлька, тобто закритого типу і коляска, яка відноситься вже до типу відкритих. У першу половину року свого життя малюк більшість часу під час прогулянки проводить уві сні.

Отже, перші півроку достатньо для малюка придбати люльку, адже саме в ній йому буде комфортно лежати і спати.

Коли у малюка стає міцнішим хребет і він переходить в активну стадію розвитку, йому знадобиться прогулянковий візок. Адже так хочеться вивчати навколишній світ і, крім того, він уже вміє сидіти.

Такого типу коляски для новонароджених, як правило, найактивніше застосовуються до того моменту, як дитині виповниться два або три роки.

Можливе придбання відразу двох — колиски та прогулянкової коляски. Але є й інше більш практичне рішення у цій ситуації. Мами рекомендують придбати візок два в одному або навіть може бути три в одному.

Якщо взяти коляску два в одному, то її комплект включені коліщатка і два види кузова. Варіант коляски 3 в 1 відрізняється лише додатковим автокріслом.

коляска для новонароджених
коляска для новонароджених

Який варіант вибрати, вирішуйте самостійно. В даному випадку важливими факторами можуть виступати пора року, наявність коштів у молодих батьків або навіть умови, в яких належить експлуатувати майбутній транспортний засіб для малюка.

Але якщо у вас немає автомобіля, то варіант із дитячим автокріслом у комплекті відпадає.

Прохідність коляски та її маневреність

Звичайно, в кліматичному поясі України може виявитися дещо важко катати коляску по глибокому снігу, або в умовах поганих доріг. Тому факт прохідності для більшості молодих батьків виходить на перше місце.

Зверніть особливу увагу на колеса майбутньої коляски, вони повинні мати значний протектор і бути досить великими і широкими. Адже чим більше будуть колеса у майбутньої коляски, тим легше їй проходитиме.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *