В одному з одеських університетів зміниться ректор: що відомо

Міністерство освіти та науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора Одеського державного аграрного університету. У кандидатів є два місяці для того, щоб подати заявку для участі у виборах.

Про це освітнє відомство повідомило на офіційному сайті. У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які володіють державною мовою на визначеному рівні, мають вчене звання та науковий ступінь, а також стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників має бути не менш як десять років.

В одному з одеських університетів зміниться ректор: що відомо

Нагадаємо, попередньо МОН також оголосило конкурс на заміщення посади ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Нині ректором ПНУ є доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда. У лютому 2012 року він став виконувачем обов’язків ректора, а у квітні того ж року конференцією трудового колективу обраний керівником закладу освіти. У 2019-му він отримав посаду вдруге, тож тепер він не може брати участь у виборах.

Також стало відомо, що в Національному університеті “Острозька академія” новим ректором став Едуард Балашов, який набрав 82,3% голосів. Новий керівник був єдиним кандидатом на виборах. За нього проголосувало 186 осіб із 226 учасників. Балашов до цього обіймав посаду помічника ректора з міжнародного співробітництва та фандайзингу.

Раніше джерело розповідав, що 18 закладів вищої освіти України отримають нових ректорів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *