Великий та жахливий токсикоз

токсикоз

Перші три місяці вагітності, безсумнівно, дуже важливі для благополучного виношування дитини. Але їх часто затьмарює токсикоз. Він складається з нудоти, яка може бути виключно вранці, але може також супроводжувати вагітну протягом усього дня, наступати вечорами або тільки вранці і ввечері. Все це індивідуально для кожної жінки.

Крім цього, токсикоз супроводжується загальним нездужанням, сонливістю, запамороченням, головними болями, іноді, що переходять у мігрені, підвищеним слиновиділенням та блюванням.

Зміст

Причини токсикозу

Існує кілька теорій появи токсикозу. За першою з них він з’являється в результаті подразнення рецепторів матки, що викликає подразнення відділів мозку, а саме центрів, які відповідають за нюх, блювотний рефлекс, травлення, дихання та інших. Відповіддю є симптоми токсикозу.

За другою теорією причина у виробленні гормону ХГЛ, який починає вироблятися з настанням вагітності. Він відповідає за зростання та формування плаценти.

По третій винна імунна система, яка сприймає плід як чужорідний організм. Відбувається вироблення антитіл, тому настає токсикоз.

ступені токсикозу
ступені токсикозу

Ступені токсикозу

Крім іншого ступінь токсикозу у кожної жінки індивідуальна.

  • При токсикозі легкого ступеня з’являється блювання, яке виникає до 5 разів на добу. Показники аналізів у межах норми, а втрата ваги не перевищує 2 кг на тиждень.
  • При токсикозі середнього ступеня вагітна може рвати до 10 разів на добу. Втрата ваги не повинна перевищувати 5 кг за тиждень. Можливо, незначне підвищення пульсу і температури, безсоння та безперервна нудота.
  • При токсикозі тяжкого ступеня спостерігаються нудота, блювання або блювотні позиви, що не припиняються протягом доби. Випита рідина та з’їдена їжа відразу ж виводяться зі шлунка.

Все це може призвести до зневоднення організму. Зазвичай токсикоз настає на 3-5 тижні вагітності та закінчується до 13-17 тижня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *