Як вибрати няню для своєї дитини

вибрати няню для дитини

Трапляється таке, що батьки, з якихось причин, просто не в змозі завжди бути зі своїм чадом. У такому разі часто приймається рішення підшукати дитині няню.

Зміст

Декілька порад, які можуть вам вибрати няню

Насамперед, перевірте документи кандидатки, яку ви обрали. Подивіться паспортні дані особи, поцікавтеся її медичною книжкою, і обов’язково вимагайте диплом з даної спеціальності, вони мають бути у всіх працівників у такій сфері. Ще було б непогано побачити рекомендації від сімей, у яких няня працювала до цього. Робіть перевірку навіть якщо няня була знайдена в агентстві, адже вам ніхто цього не забороняє.

Обов’язково поспілкуйтеся з вашою нянею, дізнайтеся, ким вона працювала раніше. Буде просто чудово, якщо попередні місця роботи були в щільну пов’язані з дітьми, чи то садочком, чи то школою, а можливо навіть дитячим табором. Вам дуже пощастить, якщо нянька буде навчена медициною. Але не варто вишукувати так звану Меррі Попінс, няні та з іншими професіями в минулому можуть бути відповідальними та гарними.

няня для дитини
няня для дитини

Вимоги до кандидаток виходячи із віку дитини

Дуже важливим критерієм підбору няні є вік дитини. Якщо дитина грудна, вам потрібна жінка, яка має своїх дітей. Вона знає як поводитися з такими малютками. Якщо дитина старше, потрібно няня, у якої є педагогічна освіта. Вона зможе як грати, так і проводити з дитиною заняття, що розвивають.

Дітям дошкільного віку підійде людина, з якою дитині не буде нудно вчити правопис та читання. А дітям, які відвідують початкові класи школи, потрібна нянька-гувернантка. Така водитиме дитину до школи та додаткових занять, а ще може допомогти у виконанні домашньої роботи. Няня має бути доброю, співчутливою та любити дітей.

Обов’язково зважте на характер вашої дитини. Розкажіть няні, що він любить і від чого примхливий, це дасть можливість не допустити непослуху від вашого чада. Обговоріть те, як виховуватиметься хлопець. Вносите свої поправки у тій чи іншій ситуації, адже це ви платите няні і вона має дослухатися до ваших вимог.

  • Слід уточнити графік, яким працюватиме няня. Якщо буває таке, що ви затримуєтеся на роботі, повідомте її. Обговоріть оплату та обміркуйте систему штрафів у разі усіляких непорозумінь.
  • Все, що ви обговорите та вирішите, слід завірити юридично, тобто скласти договір, в якому будуть описані всі обов’язки няні, ваші вимоги, графік роботи, умови оплати та інше.
  • Спочатку роботи няні, будьте поруч, придивіться до реакції вашої дитини і до роботи няні.

Няня – це правильне рішення, якщо ви не можете бути поряд. Але якою вона буде – вибирати лише вам.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *