Лляні штани-палацо — головна річ цього літа

Лляні штани-палаццо предмет, який не поступається свіжістю. Відповідно до трендів сезону весна-літо 2024, їхній дизайн обіцяє універсальність та прагне досягти балансу між комфортом і актуальністю. Цей елемент гардероба найкращий союзник у літню пору, адже ідеальні лляні штани-палаццо це легкі матеріали, силует, що підкреслює талію, та нейтральні тони.

Alberta Ferretti0Alberta Ferretti

Реклама

Лляні штани-палаццо з високою посадкою

Dior1Dior

Широкі штанини та складки спереду — деталі, які додають розмірності штанам, стилізуючи фігуру в простий та вишуканий спосіб. Якщо ви схиляєтеся до мінімалізму, радимо звернути увагу на вільні штани, які підкреслюють талію. Alberta Ferretti зробили ставку на прості та позачасові форми. Висока посадка дозволяє поєднувати їх з короткими блузами, які врівноважують вільний спад штанів-палаццо. Dior, зі свого боку, зримували штани з асиметричним топом з художніми лініями.

Колекції сезону весна-літо 2024 дали зрозуміти, що правильний спосіб перетворити штани-палаццо на виразний образ — це монохромний стиль та демонстрація текстур, складок і деталей. Кольорові босоніжки на високих підборах стануть ключем до належної демонстрації найпопулярніших штанів сезону.

Лляні штани-палаццо з низькою посадкою

Skall Studio2Skall Studio

Низька посадка штанів-палаццо дозволяє досліджувати силует, де прямі лінії відкриваються під кутом більше ніж 45 градусів. Поєднуйте їх з обтислим одягом, щоб підкреслити вигини тіла: наприклад, із топом-галтером у металевих тонах або блузою з драпіруванням. Універсальність лляних штанів допомагає створювати елегантні, а також безтурботні вбрання, що робить їх найнадійнішим варіантом для образів на вихідні. Тому не варто залишати ці штани для певних подій — їхня адаптивність не має меж у використанні.

За матеріалами vogue.mx.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *