Андрій Шевченко, Артем Мілевський, Руслан Ротань та інші легенди футболу в документальному фільмі «ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі»

Стрічка вже у прокаті!

Українська студія KNIFE! Films зняла новий документальний серіал «ЕПІЗОДИ», присвячений історіям незалежної України. До серіалу ввійшло три епізоди: «Україна на Мундіалі», «Тінь Чорнобиля» та «Не перемикайтесь!». Автори серіалу — тандем режисера  Артема Григоряна та продюсера Максима Сердюка.

Перший фільм, «ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі», присвячений легендарному матчу між Україною та Швейцарією на Чемпіонаті світу 2006 року, вийшов у кінопрокат 25 квітня та триватиме чотири дні. У стрічці використано унікальні архівні матеріали, інтерв’ю з футболістами збірної, тренерським складом, спортивних експертів і відданих фанатів української збірної.

Фільм розповідає про важкий шлях української футбольної збірної на чолі з тренером Олегом Блохіним до Чемпіонату світу 2006 року, сильних противників та вирішальний матч між Україною та Швейцарією. Це історія про червень 2006-го, коли вся Україна, від Львова до Луганська, була за синьо-жовтих.

До роботи над «ЕПІЗОДИ: Україна на Мундіалі» були залучені Українська асоціація футболу та FIFA, а в самому фільмі знялися: Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Артем Мілевський, Руслан Ротань, Владислав Ващук, Артем Франков, Галина Вініченко та інші.

«Хоча незалежній Україні наразі лише 32 роки, за цей час відбулася купа грандіозних подій. Вони різні за настроєм і характером. Більшість із них не увійде в підручники історії. Але кожна ця подія важлива для становлення країни та формування нового покоління українців. Ми вирішили їх зібрати і задокументувати. Розглядали з десяток різних історій, але зупинилися на трьох різних епізодах з життя країни та суспільства», — зазначає Артем Григорян, режисер і співавтор «ЕПІЗОДІВ».

За словами Григоряна, спортивна драма завжди цікава глядачеві, тому творці вирішили дати можливість героям і героїням порефлексувати, згадати яскраві події і зазирнути вглиб процесів. 

«Наша основна ідея — зафіксувати історії, на яких виросла сучасна Україна, та показати їхню цінність зараз. Ми хотіли зробити поп-документальний продукт високого рівня, якого ще не робили в Україні. Це наш перший проєкт для кінотеатрів і цифрових платформ. Масивна робота з трьох окремих повнометражних фільмів, складена в серіал. Півтора роки праці, складені в рівно 4 години вашого часу. Ми виросли на цих історіях, і для глядача це ідеальна можливість подивитися на події зсередини. А ті, хто до них не був дотичний, зможуть відкрити їх через наші фільми», — впевнений Максим Сердюк, продюсер і співавтор документального серіалу «ЕПІЗОДИ».

Фільм буде доступний у прокаті до 28 квітня ексклюзивно у мережі кінотеатрів «Планети Кіно» в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Сумах.

Нагадаємо, раніше українська студія KNIFE! Films створила популярний документальний серіал «СПАЛАХ» про нову українську культуру, а також фільми «Далі» про початок повномасштабного вторгнення та «Історії українського IT» спільно з UNIT.City та Мінцифри.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *