Фільм «Назавжди-назавжди» отримав головний приз на кінофестивалі у Стамбулі

Фільм «Назавжди-назавжди» отримав головний приз на кінофестивалі у Стамбулі 29.04.2024 11:33 Укрінформ Стрічка «Назавжди-назавжди» режисерки Анни Бурячкової отримала головний приз «Золотий тюльпан» за найкращий фільм на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі в межах програми International Competition.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

«Назавжди-назавжди» — це історія, яка розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років, їхні надії, сподівання та кохання у перші роки відновленої незалежності України», – йдеться в повідомленні.

Міжнародний кінофестиваль у Стамбулі заснований в 1982 році Стамбульським фондом культури і мистецтв. Із 1984 по 1988 рік називався «Міжнародні стамбульські дні кіно».

На кінофестивалі, акредитованому Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів у 1989 році, представлені національні та міжнародні фільми. Головний приз кінофестивалю — «Золотий тюльпан».

Як повідомляв Укрінформ, світова премʼєра стрічки «Назавжди-назавжди» відбулася на 80-му кінофестивалі Mostra internazionale d'arte cinematografica у Венеції.

Фото: Pluto films

Стамбул Кінофестиваль фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *