Streetstyle: 3 ідеї, як стилізувати витончені мюлі із закритим носком

Витончені мюлі — один із найпопулярніших видів взуття для міжсезоння. Витягнутий закритий носок забезпечує елегантний вигляд, а відкрита п'ятка візуально полегшує образ і робить нас ніби ще на один крок ближче до літа. Ми подивилися, як носять мюлі зірки стритстайлу цієї весни, щоб максимально розкрити потенціал цього елегантного взуття.

10 .

Реклама

Мюлі + чорна сукня-олівець

Стримана сукня-олівець довжини міді — сама по собі втілення елегантності та витонченості. Радимо її комбінувати не з класичними туфлями-човниками на високих підборах, а з мюлями, які мають набагато актуальніший та сучасніший вигляд. А головне — вони точно будуть зручнішими, отже можна легко провести в цьому образі цілий день.

11

12

Мюлі + капронові гольфи

Навесні хочеться легкості та кокетства, які неважко додати в гардероб — завдяки поєднанню мюлів з напівпрозорими капроновими гольфами. Причому модниці додають останні як до мюлів на підборах, так і без них.

13

14

Мюлі + укорочені штани

Стилісти часто розповідають, що візуально можна виглядати стрункіше, якщо залишати відкритими найтонші частини тіла — зап'ястя або щиколотки. З настанням перших теплих днів радимо спробувати абсолютно робоче поєднання — укорочені штани + витончені мюлі.

15

16

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *