Обираємо найкращий час для занять фітнесом

Коли краще займатися фітнесом, щоб залишатися стрункою? Багато фахівців наполягають, що найефективніший час — у ранкові години, інформує Ukr.Media.

Але останнє дослідження говорить про інше.

Щоб підтримати фігуру у формі, потрібно займатися фітнесом не вранці, а з 15:00 до 18:00, впевнені фахівці в галузі фізичного навантаження.

Був проведений експеримент за участю добровольців. Їх поділили на 4 групи. Одні займалися фітнесом вранці, другі — вдень, треті — ввечері, а четверті взагалі не тренувалися.

Найкращі результати були досягнуті чоловіками і жінками з денної групи.

Денні тренування швидко входять у звичку. В післяобідній час температура тіла і рівень гормонів підвищується. М'язи стають піддатливими і гнучкішими, тому тренування після полудня принесуть гарний результат, при цьому знижується ризик розвитку м'язової напруги і, як наслідок, м'язових болів.

Денні тренування відмінно підійдуть тим, хто хоче збільшити м'язову силу і підвищити рівень витривалості. Їх потрібно грамотно планувати з урахуванням обов'язкового приймання їжі. Обід, в разі фізичних навантажень, варто розділити на два прийоми: за півтори-дві години до і через годину після тренувань.

З мінусів денних тренувань можна виділити щільний графік навчання або роботи. Не кожен може дозволити собі витратити час на тренування в обідню перерву (40-50 хвилин). Заняття може пройти погано і неефективно через бажання встигнути все і одразу за мінімальний період.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *