Як зрозуміти, чи можна довіряти людині

Коли ми говоримо про стосунки, рано чи пізно мова заходить про довіру. І довіра без любові буває, а ось кохання без довіри – ні, інформує Ukr.Media.

Саме тому, що відносини так важливі для нашого щастя, варто звертати увагу на деякі тривожні ознаки, які вказують на те, що люди, з якими ви близько зійшлися, цілком можливо, гідні довіри.

Вони ізолюють вас

Такі люди намагаються уникати ситуацій, в яких їх можна зловити на гарячому. Для того, щоб зменшити ризик, вони неодмінно спробують віддалити вас від друзів і сім'ї, і одноосібно заволодіти вашим товариством. Не дивно, адже щура куди складніше загнати в кут поодинці, ніж у компанії.

Так що, якщо ви бачите, що вони намагаються мінімізувати ваше спілкування з друзями, або, скажімо, знаходять все нові і нові причини уникати вашої сім'ї, то вам варто замислитися, чому це відбувається.

Вони говорять тільки те, що вам хочеться чути

Хронічні нарциси (люди, які завжди і в будь-яких обставинах ставлять свої потреби і бажання на перше місце) найчастіше є чудовими маніпуляторами. Заради того, щоб домогтися бажаного, вони готові сказати вам все, що ви хочете від них почути.

Якщо хтось здається вам занадто гарним, щоб бути справжнім, можливо, це дійсно так. Ні, ми зовсім не хочемо сказати, що в цьому світі не залишилось по-справжньому хороших, добрих і чуттєвих людей, але… Намагайтеся заглядати глибше, ніж у блиск і сяйво слів людини, і намагайтеся зрозуміти, чому так солодко «співає».

Вони вам брешуть

Всі ми обманюємо хоча б час від часу, чи не так? Але деякі люди брешуть надто легко й часто, щоб бути гідними довіри. Бувають і зовсім патологічні брехуни – вони брешуть весь час, і навіть в ситуаціях, коли це зовсім не потрібно. Вони брешуть, як дихають, а дихають вони завжди.

Те, що вони про себе розповідають, може раптово змінитися на всі 180 градусів. Такі люди готові сказати все що завгодно, лише б залучити хоч трохи уваги. У них, як правило, немає друзів, тому що навіть найкращі друзі рано чи пізно втомлюються від нескінченної брехні.

Якщо ви бачите в людині ознаки патологічного брехуна, не намагайтеся її переробити – в більшості випадків це просто неможливо. Це проблема, яку людина може владнати лише самостійно… якщо захоче.

Вони не подобаються вашим близьким людям

Якщо у вашому житті є по-справжньому близькі друзі, або ж у вас хороші стосунки з родичами, то коли у вашому житті з'являються нові люди, варто запитати у них, що вони думають щодо ваших нових знайомих. Особливо, якщо знайомство має шанс перерости у щось більше.

Не будемо стверджувати, що вони завжди праві і не можуть помилитися, але якщо і сестрі, і кращій подрузі ваш новий партнер здається дуже підозрілим, радимо до них, щонайменше, прислухатися. Так, можливо, вони і помиляються, але краще придивитися уважніше, і або підтвердити їх припущення, або спростувати їх і заспокоїтися.

Їх минуле темне і сумнівне

Придивіться уважніше до їх минулого. Чи немає там темних плям і недомовок? Можливо, у них ще не все скінчено з попередніми партнерами? Якщо ваш партнер дзвонить своїм колишнім, пише їм повідомлення, або ж постійно говорить з вами про них, тому що відчуває незавершеність відносин, це погана ознака.

Вирішуйте самі, але якщо людина не готова поставити крапку, щоб у нових відносинах уникнути ревнощів та інших неприємностей, чи можете ви довіряти йому в іншому?

Довіряйте своїм інстинктам. Саме наші інстинкти дають про себе знати, коли щось йде не так. Інтуїція спрацьовує далеко не просто так. Вона говорить про те, що нам варто уважніше придивитися до чогось у нашому житті. А далі може виявитися по-різному. Ви можете дізнатися, що це була звичайна параноя… або врятувати себе від людини, якій дійсно не можна довіряти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *