Ексдиректорку гімназії, в якій поліцейська обзивала дітей тупими, суд визнав винною у булінгу: як її покарали

суд

Колишню директорку гімназії №5 у Чернівцях Віру Сопетик суд визнав винною у адміністративному порушенні. Вона має сплатити штраф у розмірі 1020 гривень.

Зокрема, екскерівниця закладу освіти звинувачувалась у систематичному булінгу, який проявлявся у психологічному насильстві над учнями, приниженні честі та гідності школярок 8 класу. Про це повідомила начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук, передає Molbuk.ua.

За словами Ткачук, було зібрано понад 40 свідчень батьків, також зі школярами та вчителями працювали незалежні психологи. Всі дані були передані до правоохоронних органів. Вона підтвердила, що вже є рішення суду щодо учасників освітнього процесу, зокрема і по Сопетик.

“Комісія розглядала ймовірні випадки булінгу, зібрали понад 40 свідчень батьків. Незалежні психологи працювали з дітьми у закладі освіти, з педагогами. Відповідно, матеріали за результатами цієї перевірки були передані до правоохоронних органів, склали 6 чи 7 протоколів. Ці протоколи подали правоохоронними органами до суду. І вже є рішення відносно батьків дітей, щодо педагогів та директорки”, – сказала Ткачук.

Вона повідомила, що Сопетик не буде оскаржувати своє звільнення, адже вона пішла за власним бажанням. Водночас, адвокат колишньої керівниці подав заяву, аби справу не розглядали у суді.

Нагадаємо, Сопетик оголосили догану через невиконання службових обовʼязків та позбавили надбавки до зарплати. Зокрема, керівниця закладу освіти, згідно з документом, допустила приниження учнів та порушення їхніх прав під час виховної бесіди з поліцейською.

У самій гімназії під час двотижневої перевірки виявили, що у закладі освіти непридатне для школярів укриття. Зокрема, там потрібно замінювати мережі каналізації, про що не повідомляла директорка школи. Її дії назвали управлінською бездіяльністю та недбалістю.

Раніше джерело розповідав, що батьки деяких школярів ліцею №4 в Івано-Франківську подали заяви до поліції через булінг дітей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *